اخبار

«کاهش 68 درصدی تعرفه تماس‌های دریافتی رومینگ بین الملل در شبکه اتصالات امارات »

«کاهش 68 درصدی تعرفه تماس‌های دریافتی رومینگ بین الملل در شبکه اتصالات امارات »

مدیرکل روابط بین اپراتورهای همراه‌اول از کاهش 68 درصدی تعرفه تماس‌های دریافتی اپراتور اتصالات امارات خبر داد.
عباس لطفعلیان مدیرکل روابط بین اپراتورهای همراه‌اول در گفت‌وگو با واحد خبر روابط‌عمومی شرکت ارتباطات‌سیار ایران اعلام کرد: از روز جمعه 4 دی‌ماه تماس‌های دریافتی مشترکین همراه‌اول توسط اپراتور اتصالات امارات از 516 تومان به 167 تومان کاهش یافته است.
وی گفت: بعلت اینکه اپراتور اتصالات اولین و بزرگترین اپراتور امارات است این کاهش 68 درصدی از اهمیت خاصی برخوردار است. همچنین بررسی‌ها نشان می دهد 75 درصد رومرهای ایرانی حداقل یکبار از شبکه اتصالات استفاده کرده‌اند.
مهندس لطفعلیان با تأکید بر اینکه رومرهای همراه‌اول بیشتر به کشورهای عربستان، امارات، ترکیه و سوریه سفر می‌کنند و این کشورها از نظر رومینگ بین‌الملل برای همراه‌اول مهم هستند اظهار داشت: تمرکز ما برای ارائه تسهیلات بیشتر بر روی این کشورهاست.
وی با اشاره به اینکه همراه‌اول در حج سال گذشته برای اولین بار موفق به انجام مذاکراتی در خصوص کاهش تعرفه تماس‌های دریافتی شده است بیان داشت: با مذاکراتی که در سال گذشته با اپراتورهای عربستانی انجام دادیم، تعرفه تماس‌های دریافتی را از 650 تومان به 167 تومان (74 درصد) کاهش دادیم.
وی افزود: بخاطر استقبالی که مشترکین از این اقدام کردند ما تشویق شدیم تا تلاش‌هایمان را بیشتر کرده و با اپراتور اتصالات امارات نیز وارد مذاکره شویم.
لطفعلیان اظهار داشت: از این پس مشترکین ما در کشور امارات که در شبکه اتصالات تماس دریافتی داشته باشند، بجای دقیقه‌ای 516 تومان 167 تومان شارژ می‌شوند و کماکان تعرفه تماس خروجی به مقصد ایران دقیقه‌ای 1634 تومان خواهد بود. از این رو توصیه می‌کنیم بمنظور استفاده اقتصادی از سرویس رومینگ بین‌الملل، مشترکان بیشتر از تماس‌های دریافتی استفاده کنند.
وی با بیان اینکه "اتصالات" امارات از پوشش شبکه و کیفیت خوبی برخوردار است، هشدار داد: این کاهش تعرفه فقط در شبکه اپراتور اتصالات امارات است و شامل اپراتورهای DU و ثریا نمی‌شود، لذا مشترکان همراه‌اول می‌توانند با انتخاب دستی این اپراتور را انتخاب کرده و از این تخفیف بهره‌مند شوند.
لطفعلیان در پایان اظهار داشت: مذاکراتی با اپراتورهای کشورهای ترکیه و سوریه نیز انجام شده که بزودی خبرهای خوشی را در خصوص کاهش تعرفه‌های دریافتی این کشورها به اطلاع مشترکین محترم خواهیم رساند.


۸ دی ۱۳۸۸ ۱۲:۴۴
روابط‌عمومی شرکت ارتباطات‌سیار ایران |
تعداد بازدید : ۲,۳۳۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید