اخبار

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام خبر داد: ایجاد شعبه دانشگاه بین المللی امیر کبیر در پیام

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام خبر داد:  ایجاد شعبه دانشگاه بین المللی امیر کبیر در پیام
شعبه دانشگاه بین المللی امیر کبیر در منطقه ویژه اقتصادی پیام ایجاد می شود و نسبت به جذب دانشجویان خارجی اقدام خواهد کرد.

مهندس محمد علی محبی، مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام و شرکت خدمات هوایی پیام در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: هفته گذشته و طی نشستی که با مسوولان دانشگاه امیر کبیر برگزار شد، ایجاد این شعبه از دانشگاه بین المللی میان طرفین توافق شد.
وی افزود: دانشجویانی که در این شعبه جذب می شوند اغلب در گرایش هوا فضا به تحصیل خواهند پرداخت که امیدواریم با تمهیدات اندیشیده شده، این دانشگاه بتواند از ابتدای سال آینده تحصیلی، کار خود را آغاز کند.
وی خاطر نشان کرد: راه اندازی کارگاه های تخصصی و آزمایشگاه های بزرگ صنعتی نیز از دیگر مواردی است که میان مسوولان دانشگاه امیر کبیر و منطقه ویژه اقتصادی پیام توافق شده است.
محمد علی محبی با بیان این مطلب که زمین مورد نیاز راه اندازی این شعبه از دانشگاه برابر ضوابط موجود از سوی منطقه ویژه اقتصادی پیام در اختیار دانشگاه امیر کبیر قرار خواهد گرفت، گفت: بر این اساس، مسوولان دانشگاه امیر کبیر می توانند از مزایای منطقه ویژه برای جذب دانشجو و پائین آوردن هزینه های راه اندازی آزمایشگاه های بزرگ صنعتی، استفاده کنند.
وی با اشاره به تغییر ترکیب هیات مدیره در دولت دهم تصریح کرد: برخی برنامه های پیش بینی شده برای سال جاری به دلیل برخی عقب ماندگی ها و عدم تصمیم گیری های به موقع با تأخیر همراه است که امیدواریم با تشکیل هیات مدیره جدید سرعت بیشتری به خود بگیرد.
انتهای پیام

۸ دی ۱۳۸۸ ۱۱:۴۲
تعداد بازدید : ۲,۵۵۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید