اخبار

سرپرست دفتر امور بین الملل خبر داد: تصویب تشکیل گروه کاری مدیریت بلایای طبیعی در اجلاس APT

سرپرست دفتر امور بین الملل خبر داد:  تصویب تشکیل گروه کاری مدیریت بلایای طبیعی در اجلاس APT
به پیشنهاد ایران، تشکیل گروه کاری در خصوص مدیریت بلایای طبیعی به اتفاق آراء به تصویب سی و سومین اجلاس کمیته مدیریتی APT رسید.

اسراری ارشاد سرپرست دفتر امور بین الملل در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: این گروه کاری، تحت نظارت کمیته مدیریت APT و با راهبری ایران تشکیل خواهد شد.
وی با بیان این مطلب که بر اساس تصمیم اعضای کمیته مدیریتی APT، تبادل تجربیات کاری در خصوص پیاده سازی NGN در اهداف کمیته ADF قرار گرفت، گفت: همچنین بر اساس تصویب شرکت کنندگان در سی و سومین اجلاس کمیته مدیریتی APT، سال آینده اجلا س شورای تنظیم مقررات جنوب آسیا (SATRC) در ایران برگزار خواهد شد.
سرپرست دفتر امور بین الملل افزود: بررسی کلی عملکردهای APT و همچنین بررسی کلیه فعالیت های اجلاس کمیته مدیریت در دو بخش مالی و کاری از دیگر دستاوردهای نشست سه روزه کمیته مدیریتی APT بوده است.
وی خاطر نشان کرد: بر این اساس عملکرد برنامه های کاری سال 2009 و پیش بینی موارد مطروحه در سال 2010 و همچنین بررسی بودجه سال جاری میلادی و پیش بینی بودجه جهت سال 2010 مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
وی ادامه داد: همچنین گروه تخصصی مالی APT، میزان حق عضویت اعضاء برای سال آینده میلادی را بر اساس مصوبه سران مختار، برابر با میزان حق عضویت سال قبل، تعیین کردند.
اسراری ارشاد تأکید کرد: بررسی و تصویب لیست هزینه های اجلاس های بین الملل آتی APT و هزینه های اطلاع رسانی جامعه مخابراتی آسیا و اقیانوسیه از سوی گروه تخصصی مالی APT از دیگر دستاوردهای نشست سه روزه است.
وی تصریح کرد: در سی و سومین اجلاس کمیته مدیریت A PT  ،   هشتادو یک نفر(81)  از 21 کشور آسیا و اقیانوسیه شرکت کردند و علاوه بر طرح ها و برنامه های محتوایی و اجرایی و تقویم اجلاس های سال آینده میلادی را نیز بررسی و به تصویب رساندند.
وی اظهار داشت: سی و سومین اجلاس کمیته مدیریتی APT با همکاری نزدیک دفتر امور بین الملل و دفتر روابط عمومی وزارت برگزار شد و پس اجلاس وزرای ارتباطات کشورهای اسلامی در سال 75، بزرگترین اجلاسی است که از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شده است.
انتهای پیام

۲ دی ۱۳۸۸ ۱۰:۲۷
تعداد بازدید : ۲,۴۹۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید