اخبار

چکیده مطالب 88/9/24

• بخشودگی جریمه دیرکرد تسهیلات پست‌بانک ایران
ایرنا - پست‌بانک ایران براساس مصوبه هیات مدیره این بانک نسبت به بخشش جریمه دیرکرد اقساط بدهکاران بانک اقدام می‌کند. این خبر مهمترین خبر رسانه های گروهی در حوزه ICT بود که در روزنامه های کیهان ، عصر اقتصاد ، هدف اقتصاد ، صبح اقتصاد ، وطن امروز ، حمایت ، ابتکار ، کائنات و راه مردم به چاپ رسید .
• همراه اول برترین برند حوزه ارتباطات کشور شد
روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران - در دومین جشنواره بین‌المللی انتخاب یکصد برند برتر ایران، "همراه‌اول" بعنوان برترین برند در حوزه ارتباطات کشور انتخاب شد . روزنامه های کیهان ، دنیای اقتصاد ، فناوران ، صبح اقتصاد ، عصراقتصاد ، جهان صنعت ، اقتصاد پویا و ابتکار و خبرگزاری های فارس و موبنا این خبر را منعکس کردند .
• 13 میلیون و 600 هزار دقیقه مکالمه بین ایران و عربستان در ایام حج
شرکت ارتباطات زیر ساخت در ایام حج امسال 13 میلیون و 600 هزار دقیقه مکالمه بین ایران و عربستان برقرار کرد. روزنامه های ابراراقتصادی ، صبح اقتصاد ، فناوران ، اقتصاد پویا و پول و خبرگزاری ایرنا ، ایسنا و موبنا این خبر را منعکس کردند.
• اعضای دولتی و خصوصی هیات مدیره جدید مخابرات تعیین شدند
با پایان یافتن مهلت قانونی برای معرفی اعضای هیات مدیره جدید شرکت مخابرات ایران، 5 نفر از اعضای خصوصی و دولتی این شرکت انتخاب شدند. روزنامه های کیهان ،‌اقتصاد پویا ،‌ ابتکار و فرهنگ آشتی و خبرگزاری های موبنا وایسنا این خبر را منتشر کردند .
• خرید شارژ اعتباری سیم کارت از طریق 33 هزار پایانه فروشگاهی بانک ملت
موج - بانک ملت امکان خرید کارت شارژهای اعتباری اپراتورهای اول و دوم تلفن همراه را از طریق پایانه‏های فروشگاهی فراهم کرد. روزنامه های دنیای اقتصاد ، پول ،‌حمایت و مردم سالاری این خبررا چاپ کردند . روز گذشته این خبر در هفت روزنامه منتشر شده بود .
• اقدام غیرقانونی وزارت ارتباطات در معرفی دو عضو هئیت مدیره مخابرات
فارس- 5 عضو حقیقی هیئت مدیره جدید مخابرات در حالی از سوی کنسرسیوم اعتماد مبین و دولت معرفی شده اند که وزارت ارتباطات برخلاف مصوبات مجمع فوق العاده ، به جای وزارت اقتصاد و سهام عدالت اقدام به معرفی دو عضو حقیقی کرده است . روزنامه های تهران امروز ، وطن امروز، هدف اقتصاد و پول این خبر را منتشر کردند .
• میزان تشعشعات آنتن‌های همراه اول در حد استاندارد است
فارس- مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار تأکید کرد: میزان تشعشات BTSهای همراه اول چندین بار توسط سازمان انرژی اتمی اندازه‌گیری شده و میزان این تشعشات در حد یک صدم استاندارد است.روزنامه های کیهان، فناوران ، وطن امروز، اقتصاد پویا و جهان صتعن این خبر را به چاپ رساندند.
• ارائه خدمات ارتباطات در صد نقطه مرکز مخابراتی راه دور
ایسنا - شرکت ارتباطات زیرساخت در صد نقطه مرکز مخابراتی راه دور «SC و PC»، خدمات ارتباطات راه دور و دیتا از جمله خدمات اینترنت و اینترانت را ارائه می‌دهد. این نقاط، حداقل نقاط حضور این شرکت تلقی می‌شوند.روزنامه های ابراراقتصادی ، گسترش صنعت و پول این خبر را به چاپ رساندند.
• شرکت‌های مدعی پهنای باند ارزانتر پیشنهادی ارائه نکردند
فارس- مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: وزارت ارتباطات طی فراخوانی به شرکت‌های خصوصی متقاضی تامین باند با قیمت کمتر از 10 هزار دلار اجازه داد تا شخصا ظرفیت مورد نیاز را با قیمت مورد نظر از خارج کشور تأمین کنند. اما هیچ پیشنهادی از سوی این شرکت‌ها ارائه نشد. فناوران ، اقتصاد پویا و پیام زمان روزنامه هایی بودند که به انعکاس این خبر پرداختند.
• تعداد کاربران اینترنت نسبت به کاربران تلفن‌ثابت در کشور بیشترند
ایلنا - براساس آمار موجود، تعداد مشترکان تلفن ثابت 25 میلیون و 220 هزار نفر و اینترنت 25 میلیون و 669 هزار کاربر در کشور است. روزنامه های فناوران ، ابرار اقتصادی و پول این خبر را منتشر کردند .
• ارسال 11 هزار پیامک در هر ثانیه ازسوی همراه اولی‌ها
ایسنا – مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار اعلام کرد : بیش از 39 درصد از مشترکان همراه اول، قبوض خود را به‌صورت غیرحضوری پرداخت کردند. این خبر در روزنامه های ایران ، اطلاعات و جمهوری اسلامی این خبر را منتشر کردند . روز گذشته ده روزنامه به انعکاس این خبر پرداخته بود .
• پیشنهادهای سازمان تنظیم مقررات ایران تصویب شد
ایسنا - دومین جلسه آمادگی کشورهای عضو مجمع مخابراتی آسیا و اقیانوسیه (APT) به منظور ایجاد هماهنگی بین کشورهای عضو و تهیه اسناد و نقطه نظرات مشترک برای اجلاس سران مختار ITU در سال 2010، در تاریخ دهم تا سیزدهم آذرماه سال جاری در تایلند برگزار شد. روزنامه های فناوران و ایرانیان این خبر را منعکس کردند.
• مشترکان دائمی ایرانسل دو بار مالیات پرداخت می‌کنند؟
ایسنا - پس از اعلام خبری مبنی بر اینکه امکان پرداخت صورتحساب از طریق خرید کارت شارژ برای مشترکان سیم‌کارت دائمی ایرانسل فراهم شده، این سوال ایجاد شده که با توجه به اینکه یک بار درصدی به‌عنوان مالیات برروی قبض مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی این اپراتور محاسبه می‌شود، آیا این مشترکان با خرید کارت شارژ بار دیگر متحمل هزینه پرداخت مالیات خواهند شد یا خیر؟ روزنامه های ابرا اقتصادی و جهان صنعت این خبر را منتشر کردند .
• متقاضی برای سرویس وایمکس وجود دارد
موبنا - مدیر روابط عمومی مبین نت گفت: در صورتی که قابلیت های سرویس وایمکس شناخته شود متقاضی برای دریافت این سرویس افزایش می یابد. روزنامه های ابرار اقتصادی و صبح اقتصاد این خبر را منتشر کردند .
• ضعف فناوری اطلاعات استخراج مستندات مفاسد اقتصادی را غیرقابل کنترل کرده است
ایرنا - رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بعلت ضعف فناوری اطلاعات در بسیاری از مفاسد اقتصادی نمی توان مستندات را بسادگی استخراج و به موقع کنترل کرد. روزنامه های فناوران و جوان به چاپ این خبر پرداختند.
• دو عضو باقیمانده هیات مدیره مخابرات معرفی شدند
ایرنا - مدیرکل روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: "وحیدصدوقی" و "ناصر یوسف پور" بعنوان نمایندگان دولت و سهام عدالت در هیات مدیره شرکت مخابرات ایران انتخاب شدند. روزنامه عصراقتصاد این خبر را به چاپ رساند .
• سایت های شبکه همراه اول دائما درحال کنترل است
سیتنا - فرآیند بهینه سازی شبکه همراه اول فرایندی دایمی است و از همین جهت سایت های شبکه همراه اول را دائما درکنترل داریم. روزنامه فناوران این خبر را منتشر کرد .
• گوشی های وطنی در بازار تلفن همراه ناشناخته است
موبنا- دست اندرکاران بازار معتقدند عدم اطلاع رسانی مناسب از سوی تولیدکنندگان گوشی تلفن همراه و نبود شناخت مشتری ها در مورد امکانات این گوشی ها باعث شده این گوشی ها در میان مشتریان تهرانی ناشناخته بماند. روزنامه فناوران این خبر را به چاپ رساند.
• مدیر عامل شرکت مخابرات تا هفته آینده انتخاب می شود
موبنا –رییس هیات مدیره شرکت توسعه اعتماد مبین گفت: با تشکیل اولین نشست هیات مدیره شرکت مخابرات ایران،رییس این شرکت انتخاب می شود. روزنامه جهان صنعت این خبر را منتشر کرد .
• ابعاد حقوقی استقرار شبکه های نسل آینده مخابرات در ایران بررسی می شود
باشگاه خبرنگاران - مهندس علی سپهری راد،دبیر چهارمین همایش ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات از بررسی ابعاد حقوقی استقرار شبکه های نسل آینده مخابرات در این همایش خبر داد. روزنامه ابرار اقتصادی این خبر را به چاپ رساند .
• شورای رقابت در اظهار نظر نسبت به معامله مخابرات تعلل نکند
ایلنا – رییس سازمان بازرسی دریک نشست خبری گفت : ممکن است در حوزه‌های امنیتی بخش های پنهانی نیز تعریف شود. شورای رقابت باید درمورد این پرونده و پرونده‌های دیگر شفاف و کارشناسانه گزارشات خود را اعلام کند تا جامعه در جریان فعالیت‌های اقتصادی قرار بگیرد. هفته نامه بایت خراسان این خبر را به چاپ رساند . چند روز قبل هفت روزنامه به انتشار این خبر پرداختند .
• شمار مشترکان همراه اول به 35 میلیون نفر رسید
موبنا- مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار گفت: شمار مشترکان سیمکارت های دائمی و اعتباری همراه اول به 35 میلیون نفر رسید و این اپراتور از لحاط تعداد مشترک دائمی دارای رتبه اول در خاورمیانه و یازدهم در جهان است.روزنامه اطلاعات این خبر را منعکس کرد .این خبر روز گذشته در سه روزنامه چاپ شد .
• 20 میلیون دلار برای فعالیت سایبر علیه ایران اختصاص داده شد
ایرنا- روز گذشته مجلس سنای آمریکا با 60 رای موافق در مقابل 35 رای مخالف، اختصاص 20 میلیون دلار بودجه تکمیلی سال 2010 این کشور برای حمایت از فعالیت های اینترنتی علیه ایران را تصویب کرد. روزنامه خراسان این خبر را منتشر کرد .
• وقتی کابینه دولت الکترونیکی می‌شود
ICTPRESS - دولت الکترونیکی را شاید بتوان از پدیده های مهم بکارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات دانست که ایجاد آن تحولی بس عمیق در نحوه زندگی و اداره کشورها فراهم می کند. روزنامه جهان صنعت این خبر را درج کرد.
• بازار گوشی تلفن همراه نیازمند برخورد دائمی مسوولان با قاچاق است
موبنا- یک کارشناس بازار معتقد است در صورت برخورد دائم و همیشگی نهادهای دولتی با قاچاقچیان گوشی تلفن همراه، شرکت های قانونی می توانند با تعرفه کنونی هم فعالیت خود را گسترش دهند. روزنامه فناوران این خبر را چاپ کرد . روز گذشته روزنامه جهان صنعت این خبررا منتشر کرده بود .

• طرح ACS مراحل تست نهایی خود را طی می‌کند
باشگاه خبرنگاران - مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: طرح ارائه خدمات ارتباطی پیشرفته سیستم برای 200 نفر در شهر‌های تهران‌، تبریز، اصفهان، مشهد و شیراز به صورت آزمایشی راه اندازی شده و هم اکنون در مرحله تست‌ نهایی قرار دارد.
• سرویس پیام کوتاه تشخیص اصالت شماره سریال نوکیا راه اندازی شد
مهر - نوکیا از راه اندازی سرویس پیام کوتاه در ایران به منظور تشخیص اصالت شماره سریال گوشی های خود خبر داد.
• فراخوان سامانه پیامک اطلاع رسانی دولت (پاد) برای ثبت نام اصحاب رسانه
ایسنا - سامانه پیامک اطلاع‌رسانی دولت (پاد) با هدف تسهیل اطلاع‌رسانی سریع و مطمئن، از میان خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و اصحاب رسانه به طور رایگان مشترک جدید می‌پذیرد.
• 150 ساله ای که جوان شد
موبنا- پس ازخصوصی‌سازی شرکت مخابرات ایران نهم آذرماه چهارمین مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مخابرات ایران بطور فوق‌العاده برای انتخاب اعضای هیات مدیره جدید با حضور سهامداران این شرکت برگزار شد و سهامداران جدید 15 روز پس از برگزاری این مجمع اعضای حقوقی هیات مدیره را انتخاب کردند.
• ثبات قیمت سیمکارت در بازار تلفن همراه
موبنا- منابع بازاری از ثبات قیمت انواع سیمکارت های دائمی همراه اول در بازار امروز (سه شنبه) تهران خبر دادند.
• پرفروش ترین گوشی های سونی اریکسون در بازار
موبنا- گوشی C902 و W980 سونی اریکسون به عنوان پرفروش ترین مدل های این برند در بازار تلفن همراه معرفی شدند.
• "افزایش صف فروش برای سهام مخابرات"
به نوشته روزنامه همشهری، صف فروش سهام شرکت مخابرات روز گذشته سنگین تر شد.
• "اعلام سرویس های پستی خوزستان از طریق تلفن همراه"
روزنامه ایران نوشت : شرکت پست خوزستان در راستای خدمت رسانی به مشتریان اقدام به راه اندازی سرویس معرفی خدمات پستی از طریق تلفن همراه کرد.
• "فعالیت 604 سایت BTS در کرمان"
روزنامه اطلاعات نوشت: 604 سایت BTS در استان کرمان فعال است و تا پایان امسال 188 سایت جدید به این تعداد افزوده خواهد شد.
• "ممنوعیت استفاده از تلفن همراه در مدارس قرچک"
روزنامه اطلاعات این خبر را به نقل از رییس آموزش و پرورش قرچک منتشر کرد.
• "اخبار کوتاه کیهان"
روزنامه کیهان در ستون: کوتاه اقتصادی ، اخبار مربوط به دومین جشنواره بین المللی انتخاب یکصد برند برتر ایران، اظهارات مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار درباره میزان تشعشعات آنتن های BTS و جریمه دیرکرد پست بانک را منتشر کرد.
• "اعضای تیم بخش خصوصی در مخابرات تعیین شدند"
علی طالب زاده در گزارش روزنامه جوان ، انتخاب اعضای جدید هیات مدیره شرکت مخابرات را تشریح کرد.
• "فعالیت دو سرویس جدید در ایرانسل"
به نوشته روزنامه دنیای اقتصاد با افزایش سرویس ذخیره تماس گیرنده ایرانسل ، این سرویس به طور خودکار برای کلیه مشتریان فعال خواهد شد.
• جدیدترین طرح خدمات پس از فروش نوکیا در ایران
دنیای اقتصاد از معرفی سرویس پیامک گارانتی گوشی موبایل از سوی شرکت نوکیا خبر داد .
• "خرید شارژ اعتباری سیمکارت از طریق 33 هزار پایانه فروشگاهی بانک ملت"
روزنامه دنیای اقتصاد این خبر را به نقل از روابط عمومی بانک ملت منتشر کرد. روزنامه مردم سالاری نیز این مطلب را درج کرد.
• "شرکت زیرساخت جا خالی داد"
به گزارش روزنامه جهان صنعت، نمی توان عامل سرعت و Share فراوان پهنای باند را شرکت های ISP دانست. زیرا خود آنها متضرر این عرصه بوده و از ورود خود به این بازار پشیمان هستند.
• "تصویب تمامی پیشنهادات رگولاتوری برای کنفرانس سران مختار سال 2010"
روزنامه پول از برگزاری دومین جلسه آمادگی کشورهای عضو مجمع مخابرات آسیا و اقیانوسیه برای ایجاد هماهنگی بین کشورهای عضو و تهیه اسناد و نقطه نظرات مشترک برای اجلاس سران مختار در سال 2010 در تایلند خبر داد.
• "فرصتی برای ارایه تازه ترین دستاوردها و ستایش بهترین های IT"
به گزارش روزنامه پول ، ششمین کنفرانس بین المللی با هدف توسعه و ترویج فرهنگ تحقیق و پژوهش در زمینه مباحث مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات و معرفی آخرین دستاوردهای تحقیقاتی و کاربردی در زمینه های تخصصی مدیریت فناوری اطلاعات با حضور اساتید برتر حوزه IT و تقدیر از نخبگان این حوزه و سخنرانانی از کشورهای مختلف از قبیل استرالیا و انگلستان برگزار شد.
• "کاربران اینترنت بیش از کاربران تلفن ثابت در ایران"
روزنامه پول به نقل از روابط عمومی شرکت مخابرات ایران نوشت: با توجه به تعداد شماره های واگذار شده ، هم اکنون بیش از نیمی از جمعیت کشور، مشترک تلفن همراه هستند.
• "ایراد در واگذاری «مخابرات»"
روزنامه پول به نقل از رییس دیوان محاسبات درباره روند واگذاری ها نوشت: از نظر رقمی که در قانون تعیین شده، واگذاری ها محقق نشده است. روزنامه اعتماد نیز گزارش مشابهی را منتشر کرد.
• "اثرات مخرب آنتن های BTS"
شایلی قرائی در روزنامه صبح اقتصاد نوشت: اثرات منفی امواج تلفن همراه بر سلامت انسان با رشد بیش از حد تلفن های همراه بیشتر شده است.
• "غنی زاده: برج میلاد بدلیل تحریم مخابراتی نشد"
روزنامه صبح اقتصاد به نقل از خسرو غنی زاده مدیر عامل یکی از شرکت های آی تی نوشت: به دلیل ضعف کشور در حوزه مخابرات ، برج میلاد قرار بود به عنوان برج مخابراتی راه اندازی شود. اما به دلیل تحریم ، این کار انجام نشد.
• "کارگران 11 ماه حقوق نگرفته اند"
روزنامه مردم سالاری در گزارشی اوضاع بحران شرکت صنایع مخابراتی راه دور را تشریح کرد.
• "برگزاری نشست کنترل پروژه در مخابرات مازندران"
روزنامه ابرار به نقل از روابط عمومی مخابرات استان مازندران این خبر را منتشر کرد.
• "تشکیل 40 کارگروه تخصصی در مرکز نظارت همگانی 1888"
روزنامه فرهنگ آشتی از تشکیل 40 کارگروه تخصصی در مرکز نظارت همگانی 1888 خبر داد.
• "عرضه 20 خدمت الکترونیکی جدید تا دو ماه آینده"
روزنامه عصر ایرانیان به نقل از علی اصغر انصاری معاون شرکت فناوری اطلاعات ایران نوشت: 20 خدمت الکترونیکی جدید تا دو ماه آینده درگاه خدمات الکترونیکی ایران عرضه می شود.
• "ضرورت حذف واردات تجهیزات شبکه موبایل"
روزنامه رسالت از ضرورت حذف واردات تجهیزات شبکه موبایل به کشور خبر داد.
• "باید راهی برای محدودیت شبه دولتی ها پیدا کنیم"
ویژه نامه "بایت" روزنامه "خراسان" این مطلب را به نقل از حمیدرضا فولادگر رییس کمیسیون ویژه نظارت بر اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی منتشر کرد.
• "آغازی که به پایان شبیه تر بود"
سید صالح پژمان در تالار گفت و گوی ویژه نامه "بایت" روزنامه "خراسان" نوشت: "شرکت اعتماد توسعه مبین ، خریدار جنجالی بلوک 50 درصدی مخابرات ، همچنان خبرساز است."
• "رهگیری مرسولات پستی در اینترنت"
به نوشته بایت روزنامه خراسان ، امروزه پست پس از پیشینه دور و درازش در تاریخ معاصر بشر، به یک صنعت تبدیل شده است و شرکت های پست در شرایط رقابتی می کوشند با ابزارهای متفاوتی اقبال مشتریان را برانگیزند.
• رفـع مشکـلات آنتـن‌دهی در بزرگـراه‌های تهـران تـا پایـان سال
ایسنا - مدیرکل بهینه‌سازی شرکت ارتباطات سیار ایران علت مشکلات آنتن‌دهی تلفن همراه در برخی از نقاط تهران را فقدان آنتن‌های BTS در این مناطق دانست و گفت: هنوز در این مناطق مردم از نصب آنتن‌ها ممانعت می‌کنند. هفته نامه بایت خراسان این خبر را منعکس کرد . روز گذشته شش روزنامه این خبر را چاپ کردند.
"پاسخ روابط عمومی شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل "
در پاسخ به پیام منتشر شده در خصوص طرح سیمکارت هدیه ایرانسل در ستون کیهان و خوانندگان صفحه 2 روزنامه وزین کیهان مورخ 16/9/88 به آگاهی می رساند طبق اعلام قبلی برای دریافت سیمکارت هدیه تکمیل مراحل زیر الزامی است:
1- تکمیل ثبت نام
2- ارسال مدارک به ایرانسل
3- برقراری نخستین تماس
4- ارسال پیام کوتاه بدون متن به 2112 و بعد به 2115
بر این اساس مشترکین محترم برای آنکه حائز شرایط دریافت سیمکارت هدیه شوند، کافیست در فاصله زمانی اعلام شده ، پس از تکمیل ثبت نام و ارسال مدارک (کپی شناسنامه یا کارت ملی ، با درج شماره ایرانسل تان روی آن) به ایرانسل ف نخستین تماس را از سیمکارت خریداری شده برقرار نمایند و در همین فاصله یک پیام کوتاه بدون متن از خط ایرانسل به شماره ویژه 2112 ارسال کنند. به این ترتیب ، کد پستی ای که در سیستم ایرانسل برای پرونده مشترک ثبت شده است، برای وی از طریق پیام کوتاه ارسال می شود. در صورتی که کدپستی صحیح بود، برای تایید آن ، لازم است یک پیام کوتاه بدون متن دیگر از خط ایرانسل به 2115 ارسال شود، به این شکل ، کد پستی محلی را که باید سیمکارت هدیه به آن ارسال شود، به ایرانسل اعلام می شود. بدیهی است اگر کد دریافتی صحیح نبود، لازم است مشترک سریعا به محل خریداری سیمکارت مراجعه کرده و کد پستی را تصحیح و مراحل ذکر شده را دوباره تکرار نماید.
• انتقادهای مردمی در روزنامه های امروز
روزنامه همشهری به نقل از یک مشترک نوشت:
"همزمان با جشن اعیاد، همراه اول وعده داد که 8888 جایزه به مشترکان خود بدهد. یک ماه از برگزاری جشن ها گذشته و هنوز از اهدای جایزه خبری نیست. امیدوارم در زمره احتمالات نباشد!"
روزنامه رسالت به نقل از یک شهروند نوشت:
"از شرکت مخابرات تقاضا می شود که نسبت به رفع اشکالات شبکه در شهرستان رشت اقدام شود، زیرا مدتی است که در این شهرستان، شبکه دچار مشکل شده است."
روزنامه آفتاب یزد به نقل از یک شهروند نوشت:
"بازخریدی شرکت مخابرات هستم. در سال 73 ، 74 ما را اجبارا بازخرید کردند. هیچ حق و حقوقی هم به ما ندادند. پول ما را هم در چند نوبت به ما دادند. قرار بود بخش خصوصی ما را جذب کند که این کار را نکردند. قرار بود ماشین به ما بدهند که ندادند. حال از آقای احمدی نژاد می خواهیم که از حق ما دفاع کنند."
روزنامه اطلاعات به نقل از یک مشترک ایرانسل نوشت:
"دو ماه پیش کارت اعتباری ایرانسل خریدم که قرار شد کارت اعتباری دیگری به عنوان هدیه به نشانی خانه ام بفرستند، اما این کار را انجام ندادند و هر چه با شماره تلفن های ایرانسل تماس می گیرم و در مورد دلایل عدم تحویل کارت هدیه سوال می کنم، پاسخ روشنی نمی دهند. لطفا اعلام کنند در این باره چه واحدی پاسخگو است تا مشتریان ایرانسل آگاه شوند."
۲۹ آذر ۱۳۸۸ ۰۷:۳۸
تعداد بازدید : ۲,۰۰۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید