اخبار

عرضه کارت شارژ 20 هزار ریالی در دفاتر خدمات ارتباطی

عرضه کارت شارژ 20 هزار ریالی در دفاتر خدمات ارتباطی

مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری همراه­اول از این پس می‌توانند جهت تهیه کارت شارژ 20هزار ریالی با مراجعه به پرتال این شرکت مستقیماً سیم‌کارت خود را شارژ نمایند.
سید تحسین عادلی مدیرکل بازاریابی و فروش خدمات همراه اول در گفتگو با واحد خبرروابط‌عمومی این شرکت با اعلام این خبر گفت: جهت دستیابی آسان و ارزان مشترکان به کارت شارژ 20 هزار ریالی و جلوگیری از فروش دلالی آن، از هفته گذشته سیستم جدید فروش سیم کارت 20 هزار ریالی در پرتال همراه‌اول راه اندازی شد که طبق این روش هر مشترک در هر مرحله فقط می‌تواند برای یک خط تلفن شارژ تهیه نماید و با طی مراحل خرید مستقیماً سیم کارتش شارژ و با ارسال یک پیامک به او اطلاع داده می‌شود.
عادلی افزود: طی جلساتی که با کانون دفاتر خدمات ارتباطی برگزار شد مقرر گردید بعلت امن بودن سیستم فروش کارت شارژ از طریق این دفاتر، از این پس کارت شارژ 20 هزار ریالی نیز توسط آنها به فروش برسد.
وی با اشاره به فروش کارت شارژ از طریق مذکور اظهار امیدواری کرد دست افراد سودجو که با خرید و فروش کارت شارژ کار تجاری می‌کردند از این عرصه کوتاه شود.
عادلی در پایان ضمن توصیه به خرید کارت شارژ از مراکز معتبر تأکید کرد: مشترکان سیم کارت‌های اعتباری جهت تهیه شارژ، حتماًٌ از مراکز معتبر نظیر دفاتر خدمات ارتباطی، پرتال همراه اول، دستگاههای ATM بانک‌های ملی و کشاورزی و فروشگاههای معتبر کشور(عاملین فروش) استفاده کنند.

۲۸ مهر ۱۳۸۸ ۱۴:۳۸
روابط‌عمومی شرکت ارتباطات سیار |
تعداد بازدید : ۲,۶۲۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید