اخبار

معاون ارتباطات و برنامه ریزی خبر داد: تهیه طرح جامع پست کشور

معاون ارتباطات و برنامه ریزی خبر داد: تهیه طرح جامع پست کشور
طرح جامع پست کشور از سوی وزارت ارتباطات تهیه و تدوین و نهایی شده است.
مهندس عبد خضر کامرانی، معاون ارتباطات و برنامه ریزی در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: تهیه طرح جامع توسعه پست کشور یکی از تکالیف برنامه چهارم توسعه در زیر بخش پست است.
وی افزود: راه اندازی و شکل گیری نهاد تنظیم مقررات پستی در چارچوب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی یکی دیگر از اقدامات مهم و اساسی انجام شده در راستای برنامه چهارم توسعه می باشد.
وی با بیان این مطلب که بر اساس برنامه چهارم توسعه، شرکت پست می بایست بهنگام سازی، تقویت و توسعه بانک اطلاعات کد پستی را با همکاری دستگاه های اجرایی، عملیاتی می کرد، خاطر نشان کرد: با توجه به اطلاعات، آمار موجود این شاخص تاکنون حدود 80 درصد عملیاتی شده و به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.
معاون ارتباطات و برنامه ریزی گفت: در حال حاضر شرکت پست حدود 94 درصد تعهدات خود در بخش عرضه خدمات در دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مناطق روستایی را اجرایی کرده که با برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال به 100 درصد خواهد رسید.
وی ادامه داد: این در حالی است که با مشارکت بخش خصوصی اجرای این شاخص در دفاتر پیشخوان دولت در مناطق شهری شاهد تحقق بیش از 200 درصدی بوده است.
مهندس عبد خضر کامرانی تصریح کرد: شرکت پست توانسته است 95 درصد از تعهدات خود در خصوص مطالعه راه اندازی خدمات نوین پستی در بخش پست ترکیبی عملیاتی کند.
وی تأکید کرد: "استقرار نظام کنترل کیفیت فعالیت و سنجش رضایت مشتری "و "ساماندهی توزیع مرسولات پستی" و "ایجاد سیستم مدیریت ارتباط با مشتری" از دیگر اقدامات مهم و اساسی زیر بخش پست در برنامه چهارم توسعه است که زودتر از موعد مقرر به طور کامل عملیاتی شده است.
انتهای پیام
۲۰ مهر ۱۳۸۸ ۱۰:۵۸
تعداد بازدید : ۲,۵۲۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید