اخبار

عضو هیات مدیره شرکت پست خبر داد: افتتاح 10 طرح پستی با حضور رئیس جمهور

عصر امروز، 10 طرح مهم پستی با ارزشی بالغ بر 310 میلیارد ریال با حضور محمود احمدی نژاد، رئیس جمهوری، به بهره برداری خواهد رسید.
مسعود حسین آبادی، عضو هیات مدیره شرکت پست در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: شش طرح مربوط به حوزه فناوری اطلاعات، در راستای مدرن سازی پست اجرایی شده است که عصر امروز به بهره برداری می رسد.
وی افزود: دستگاه "سلف سرویس پستی" برای ارایه خدمات شبانه روزی به متقاضیان و همچنین تحویل هوشمند مرسولات به مردم به کمک دستگاه های PAD ، از جمله پروژه های است که مورد بهره برداری قرار می گیرد.
وی با اشاره به دیگر پروژه هایی که در حوزه فناوری اطلاعات اجرایی شده است، گفت: افتتاح سرویس GPS روی ناوگان پستی کشور به منظور رهگیری بر خط (Online) و همچنین بهره برداری از شبکه اینترانت پستی در 707 نقطه جغرافیایی از دیگر پروژه هایی که عملیاتی شده است.
عضو هیات مدیره شرکت پست ادامه داد: ساختمان های تجزیه مبادلات پستی در استان های خراسان شمالی، جنوبی و سالن مبادله فرودگاه امام خمینی(ره)، شش مرکز آموزش علمی کاربردی پست در سطح کشور همچنین چاپخانه تمبر شرکت پست از دیگر پروژه هایی است که عصر امروز با حضور رئیس جمهور به بهره برداری می رسد.
مسعود حسین آبادی با بیان این مطلب که دیدار همکاران پستی با رئیس جمهور به مناسبت روز جهانی پست برگزار شده است، تصریح کرد: به دلیل همزمانی روز جهانی کودک و همچنین روز جهانی پست، تمبرهای طراحی شده برای این منظور با حضور رئیس جمهور و وزیر ارتباطات به صورت همزمان رونمایی خواهد شد.
انتهای پیام
۱۸ مهر ۱۳۸۸ ۱۱:۵۶
تعداد بازدید : ۲,۲۹۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید