اخبار

عضو هیات مدیره پست بانک خبر داد: ارایه خدمات بانکی بر خط در روستاها

عضو هیات مدیره پست بانک خبر داد: ارایه خدمات بانکی بر خط در روستاها
تا پایان سال جاری، نصب و راه اندازی نرم افزار جامع بانکی مخصوص دفاتر ICT روستایی به طور کامل عملیاتی خواهد شد.
مهندس محمود هراتیان نژادی، عضو هیات مدیره پست بانک ایران، در گفت وگو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: با اجرایی شدن این پروژه امکان ارایه خدمات بانکی به صورت برخط (Online) به ساکنان روستاها فراهم می شود.
وی افزود: این نرم افزار به صورت پایلوت در دفاتر ICT روستایی استان گلستان، نصب و راه اندازی شده است.
وی با بیان این مطلب که نرم افزار سیمیا (نرم افزار جامع بانکی روستایی) مراحل مناسب سازی خود را طی می کند، خاطر نشان کرد: این نرم افزار تا پایان سال جاری در تمامی دفاتر خدمات ارتباطی روستایی که دارای خط ارتباطی دیتا هستند نصب و راه اندازی خواهد شد.
عضو هیات مدیره پست بانک ایران تصریح کرد: به کمک این نرم افزار، علاوه بر ارتباط با سیستم یکپارچه بانکی پست بانک، می توانیم با تمامی بانک هایی که رویه بانکداری متمرکز را مورد استفاده قرار می دهند، تبادل مشتری انجام دهیم.
وی تأکید کرد: همچنین با استفاده از این نرم افزار، تمامی عملیات بانکی مجاز در دفاتر ICT روستایی به صورت بر خط (Online) و در کمترین زمان ممکن به متقاضیان ارایه می شود.
وی در خصوص مزایای اجرای این پروژه ادامه داد: با نصب و راه اندازی نرم افزار سیمیا در روستاها، ساکنان آن می توانند در نزدیک ترین دفتر خدمات بانکی، پست بانک ایران سپرده گذاری کرده و از طریق هر یک از دفاتر خدمات بانکی روستایی دیگر، فعالیت های بانکی خود را انجام دهند.
مهندس محمود هراتیان نژادی درباره آخرین وضعیت نرم افزار جامع بانکی پست بانک که در شهرها فعال است نیز گفت: نرم افزار "فراز" در تمامی شعب پست بانک در سطح کشور نصب و راه اندازی شده است.
وی افزود: در حال حاضر در حال بهینه سازی و تکمیل این نرم افزار از جنبه سخت افزاری و نرم افزاری هستیم.
انتهای پیام
۱۴ مهر ۱۳۸۸ ۰۹:۴۱
تعداد بازدید : ۲,۵۲۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید