اخبار

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران خبر داد: راه اندازی آزمایشی پروژه ACS

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران خبر داد: راه اندازی آزمایشی پروژه ACS
پروژه ACS (ارایه خدمات ارتباطی پیشرفته) نصب و راه اندازی شده و هم اکنون مراحل تست نهایی خود را طی می کند.
مهندس صابر فیضی، مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: این سیستم برای 200 نفر در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، مشهد و شیراز راه اندازی شده است.
وی افزود: هدف از راه اندازی آزمایشی این سیستم، شناسایی اشکلات احتمالی در تجهیزات، شبکه و یا مسیر مورد استفاده است.
وی با بیان این مطلب که کارهای فنی و تست های این شبکه تابستان سال جاری به پایان خواهد رسید خاطر نشان کرد: در این کارکرد آزمایشی شبکه های بین استانی، داخل شهری و بین شهری تست و آزمایش می شود.
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران تصریح کرد: پس از نهایی شدن تست های در حال انجام، این شبکه آماده استفاده عموم بوده و کاربران می توانند بر حسب نیاز خود از آن استفاده کنند.
وی در خصوص تعرفه استفاده از خدمات قابل ارایه روی این سیستم نیز، تأکید کرد: تعرفه خدمات با هماهنگی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تعیین و اعلام خواهد شد.
مهندس صابر فیضی گفت: با نهایی شدن آزمایش ها و تست های فنی روی سیستم مذکور، این پروژه به صورت پایلوت برای پنج هزار مشترک فعال خواهد شد.
وی ادامه داد: با اجرایی شدن این پروژه و در صورت تأمین محتوا از سوی مراجع ذی ربط، کاربران امکان استفاده از منابع چند رسانه ای در خواستی شامل صوت و تصویر با کیفیت مطلوب در گیرنده های تلویزیونی، همزمان با استفاده از تلفن را خواهند داشت.
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با بیان این مطلب که هزینه نگهداری این پروژه نسبت به درآمد آن پائین تر است، خاطر نشان کرد: اگر این پروژه از حالت آزمایشی به اجرایی تبدیل شود، می تواند درآمدزایی مناسبی را برای شرکت به همراه داشته باشد.
انتهای پیام
۱۳ مهر ۱۳۸۸ ۰۹:۵۱
تعداد بازدید : ۲,۶۰۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید