اخبار

عضو هیات مدیره پست بانک خبر داد: انجام 30 میلیون تراکنش بانکی در روستاها

عضو هیات مدیره پست بانک خبر داد: انجام 30 میلیون تراکنش بانکی در روستاها
تاکنون و به واسطه حضور پست بانک در روستاها، بیش از 30 میلیون تراکنش بانکی در روستاها صورت گرفته است.
مهندس محمود هراتیان نژادی، عضو هیات مدیره پست بانک ایران در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: در حال حاضر پست بانک در بیش هشت هزار روستا حاضر و به روستائیان خدمات بانکی ارایه می کند.
وی افزود: تا اسفند ماه گذشته، حدود 20 میلیون تراکنش در شعب بانک در روستاها صورت گرفته بود که این میزان در حال حاضر از مرز 30 میلیون تراکنش، عبور کرده است.
وی خاطر نشان کرد: بر همین اساس سفرهای زائدی که از سوی روستائیان برای انجام این تراکنش ها صورت می گرفت، حذف و این امر موجب تحقق صرفه جویی در زمان و هزینه ساکنان روستاها شده است.
مهندس محمود هراتیان نژادی تصریح کرد: از آغاز فعالیت پست بانک در روستاها تاکنون، بیش یک میلیون حساب از سوی روستائیان افتتاح شده که به واسطه آن، جذب یک هزار و 153 میلیارد ریال سپرده از این محل صورت گرفت.
وی ادامه داد: همچنین طی یک سال گذشته و با همکاری نهادهای مسوول از جمله سازمان خصوصی سازی، سود سهام عدالت دو میلیون نفر از روستائیان از طریق شعب پست بانک در روستاها، توزیع شده است.
عضو هیات مدیره پست بانک با اشاره به درآمد و هزینه های پست بانک در سال گذشته گفت: پست بانک ایران در طول سال 87، حدود 709 میلیارد ریال درآمد داشته که از این مبلغ 602 میلیارد ریال آن هزینه شده است.
وی تأکید کرد: درآمد پست بانک ایران در سال 86، حدود 454 میلیارد ریال بود که با یک رشد قابل توجه در سال گذشته، به 709 میلیارد ریال رسید.
انتهای پیام
۶ مهر ۱۳۸۸ ۰۹:۵۳
تعداد بازدید : ۲,۳۷۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید