اخبار

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:امیدواریم تفکر بسیجی زمینه ساز ظهور شود

همزمان با سالگرد شکست حصر آبادان، بسیجیان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت های وابسته، با حضور وزیر ارتباطات و جمعی از سرداران و فرماندهان بسیج و سپاه، هفته دفاع مقدس را گرامی داشتند.
به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در این مراسم، مهندس تقی پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بزرگوار انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی، اظهار داشت: امروز افتخار آفرینی جمهوری اسلامی ایران به برکت و در تداوم حماسه آفرینی های رزمندگان سرافراز 8 سال دفاع مقدس است.
وی افزود: خوشبختانه امروز بافت مدیران مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مملو از رزمندگان، ایثارگران و جانبازانی است که در عرصه های مختلف دفاع مقدس حضور داشته اند.
وی این را امتیاز ویژه وزارت ارتباطات دانست و گفت: حضور پر برکت این عزیزان در رده های مختلف مدیریتی، خدمت رسانی به مردم و توسعه شعارهای چهارگانه دولت نهم و دهم در حوزه ICT را توسعه بخشیده است.
وی در ادامه، عدالت محوری، مهرورزی و خدمت رسانی به مردم را از مفاهیم آشنایی بسیجیان بر شمرد و گفت: امروز این ارزشها مجدداً در صدر ارزش های جامعه قرار گرفته و در سایه احیای مجدد این ارزش ها، نظام مقدس جمهوری اسلامی با اقتدار تمام در حوزه های مختلف فناوری، دفاعی و سیاسی حضور دارد.
مهندس تقی پور با تبریک موفقیت های جدید جمهوری اسلامی در عرصه فناوری های هسته ای خاطر نشان کرد: ایستادگی و مقاومت رزمندگان اسلام در طول 8 سال دفاع مقدس، باعث مجد نظام شد و امروز تمام پیشرفت های جمهور اسلامی را مدیون این عزیزان هستیم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به حضور رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: می توان در تریبونهای بین المللی فارغ از شعارهای توخالی امروز جامعه بین الملل حرف حق را زد و از حقوق محرومان دفاع کرد و معادلات جهانی را زیر سوال برد.
وی ابراز امیدواری کرد که یک روز جامعه موعود با تکیه بر انسانهایی که در مکتب انقلاب اسلامی پرورش یافته اند شکل گرفته و تفکر بسیجی زمینه ساز ظهور شود.
وی در پایان پیروزی آینده کشور را در تمامی عرصه ها در سایه تکیه بر قشر عظیم و شجاع بسیج برشمرد و از مسوولان و همکاران بسیجی ادارات تقدیر کرد.
۶ مهر ۱۳۸۸ ۰۷:۵۱
تعداد بازدید : ۲,۸۰۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید