اخبار

حضور اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان در سومین نمایشگاه الکامپ استان خوزستان

حضور اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان در سومین نمایشگاه الکامپ استان خوزستان
اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و ادارات تابعه حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات،کلیه اپراتورهای ارتباطی و شرکت های خصوصی در حوزه ICT در سومین نمایشگاه الکامپ خوزستان حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان، سومین نمایشگاه الکامپ خوزستان با رویکرد تخصصی دولت الکترونیک، کامپیوتر، شبکه و ارتباطات، تجارت الکترونیک، بانکداری الکترونیک، امنیت اطلاعات، اینترنت، موبایل، رسانه های دیجیتال، نرم افزار و تولید محتوا با همکاری استانداری، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان نظام صنفی رایانه و در دو بخش دولتی و خصوصی و شرکت‌های نوپا و استارتاپ‌ها و با حضور  در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی استان خوزستان از 20 الی 23 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد.

اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان و دیگر ادارات تابعه حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با بر پایی غرفه در این نمایشگاه آخرین دستاوردها و اقدامات حوزه ICT را به معرض دید عموم قرار دادند.

در جریان برگزاری این نمایشگاه دیگر مسوولین و مدیران استانی نیز از غرفه اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات بازدید کرده و همکارهای متقابل در زمینه فناوری اطلاعات در جهت پیشرفت و توسعه استان صورت گرفت.

همچنین در حاشیه نمایشگاه اصحاب رسانه در غرفه اداره کل حضور یافتند و با مهندس صالح نساج مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان دیدار و گفت و گو کردند و در ادامه صالح نساج گزارشی از آخرین اقدامات و دستاوردهای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات ارایه کرد و به سوالات آنان پاسخ داد.

 

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۲
تعداد بازدید : ۳۲۸

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید