اخبار

برگزاری نشست تخصصی نماز ویژه خانواده کارکنان دستگاه های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در هرمزگان

برگزاری نشست تخصصی نماز ویژه خانواده کارکنان دستگاه های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در هرمزگان
نشست تخصصی ویژه خانواده کارکنان دستگاه های تابعه وزارت ارتباطات هرمزگان با رویکرد شیوه های دعوت فرزندان به نماز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان هرمزگان، این نشست که با حضور عسکری زاده مدیریت ارشد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان، آیت الله معصومی مدیر دفتر شورای نگهبان استان و استاد حوزه و دانشگاه، مدیران دستگاه های تابعه وزارت در استان و خانواده کارکنان برگزار شد.

عسکری زاده مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات هرمزگان دراین نشست ضمن تاکید بر توجه ویژه به فضای مجازی برای توسعه و ترویج فرهنگ نماز گفت: ترویج فرهنگ نماز باید واقع بینانه باشد و در این زمینه شرایط اجتماعی و فرهنگی لحاظ شود.

عسکری زاده با بیان اینکه لازم است نماز را به یک جریان مستمر تبدیل کنیم افزود: نمازمی تواند به عامل ایجاد تعهد دردرون افراد  تبدیل شود.

وی با اشاره به نگاه مقام معظم رهبری و مسوولین که یک نگاه فرصت محور به فضای مجازی است اضافه کرد: از این حوزه در تاثیر گذاری در امر نماز باید بهره برداری لازم صورت گیرد.

در این نشست تخصصی آیت الله معصومی به نقش خانواده در دعوت فرزندان به نماز تاکید و در خصوص آثار نماز و تاثیر فضای مجازی در نماز بین خانواده با رویکرد شیوه های دعوت فرزندان به نماز سخنانی ایراد کرد.

در پایان از فعالان حوزه نماز در دستگاه های تابعه وزارت تقدیر و تشکر شد.

نشست تخصصی نمازنشست تخصصی نماز2نشست تخصصی نماز3نشست تخصصی نماز4
نشست تخصصی نماز5نشست تخصصی نماز6
نشست تخصصی نماز7
 Ù†Ø´Ø³Øª تخصصی نماز8 Ù†Ø´Ø³Øª تخصصی نماز9 Ù†Ø´Ø³Øª تخصصی نماز11

 

نشست تخصصی نماز12

 

 

 

نشست تخصصی نماز12

نشست تخصصی نماز13 

 

نشست تخصصی نماز14


۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : ۳۲۷

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید