اخبار

برگزاری نشست کمیته راهبری مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوای استان کهگیلویه وبویراحمد دریاسوج

برگزاری نشست کمیته راهبری مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوای استان کهگیلویه وبویراحمد دریاسوج
نشست کمیته راهبری مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوای استان کهگیلویه وبویراحمد با حضور مسئولین استانی و فعالان حوزه کسب و کار استان در یاسوج برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد، غلام پور با اشاره به ظرفیت های بالای استان در حوزه تولید اشتغال و کسب وکار پایدار خواستار افزایش همکاری همه متولیان حوزه فاوای استان شد.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت:  دعوت از اساتید و متولیان کسب وکارهای فعال حوزه فاوا در سطح ملی برای حضور در استان می تواند نقش مهمی در تولید اشتغال پایدار داشته باشد.
غلام پور در ادامه با تأکید بر نقش آموزش در روند توسعه کسب وکارهای حوزه فاوا در استان گفت: به منظور ترغیب دانشجویان جهت شرکت در دوره های آموزشی مرکز توانمندسازی، نشستی با تمامی رؤسای دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی و مراکز رشد به ریاست معاون اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری برگزار خواهد شد.
همچنین در این نشست هاشمی رییس پارک علم و فناوری استان، رسولی مدیرفناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری و زرنگاریان از اعضای هیات علمی دانشگاه یاسوج به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود پرداختند.
این نشست مصوباتی را به همراه داشت.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۴۸
تعداد بازدید : ۳۱۰

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید