اخبار

کارتهای اعتباری شبکه هوشمند، هزینه مکالمه تلفنی را 20 درصد کاهش می‌دهد

هزینه مکالمه تلفنی شهروندان تهرانی با استفاده از کارت‌های اعتباری شبکه هوشمند 20 درصد کاهش می‌یابد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، مدیرکل پشتیبانی فنی این شرکت بیان این مطلب اظهار داشت: با توزیع کارتهای اعتباری شبکه هوشمند از سوی مراکز مخابرات شهر تهران از تاریخ 27 اردیبهشت ماه (همزمان با روز جهانی جامعه اطلاعاتی)، شهروندان می‌توانند از سرویس مکالمه اعتباری این شبکه استفاده کنند.
احمد نظرپور با بیان اینکه قیمت هر کارت با دو هزار تومان اعتبار، 1600 تومان است افزود: بر روی هر کارت کد رمزی درج شده که خریدار می‌تواند با وارد کردن این کد به دستگاه تلفن همگانی و یا تلفن ثابت از مکالمه داخل شهری و بین شهری با کیفیت بالا استفاده کند.
وی با اشاره به اینکه در مرحله اول حدود 46 هزار کارت اعتباری در مراکز مخابراتی توزیع شده است گفت: اعتبار کارتهای مذکور سه ماهه است و هر کارت قابلیت شارژ شدن را دارد و پیش‌بینی می‌شود این کارت در آینده در باجه‌های مطبوعاتی نیز توزیع می‌شود.
نظرپور اظهار داشت: از آنجایی که هزینه مکالمه در این سرویس شبکه هوشمند پایین‌تر از هزینه تلفنهای ثابت است مشترکان تلفن ثابت می‌توانند اعتبار کارتهای مذکور را به تلفن منزل خود منتقل و از سرویس مکالمه اعتباری این شبکه استفاده کنند.
وی افزود: شهروندان تهرانی برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص کارتهای اعتباری شبکه هوشمند می‌توانند با واحد ارتباط مردمی شرکت مخابرات استان تهران (190) تماس بگیرند.

انتهای پیام

۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۵ ۱۵:۰۶
تعداد بازدید : ۳,۱۱۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید