اخبار

دکتر سلیمانی در شورای اداری آشتیان: برخی رسانه ها مشکلات مردم را منعکس نمی کنند

دکتر سلیمانی در شورای اداری آشتیان: برخی رسانه ها مشکلات مردم را منعکس نمی کنند
برخی از رسانه های ما خیلی از مردم عقب ترهستند و این باعث بروز برخی از مشکلات شده است.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، محمد سلیمانی وزیر ICT که به عنوان نماینده دولت در جلسه شورای اداری شهرستان آشتیان شرکت کرده بود با بیان این مطلب افزود :متآسفانه برخی از رسانه ها مشکلات مردم را منعکس نمی کنند و مسائل کم ارزش را مطرح میکنند.

وی خاطر نشان کرد : دولت نهم در صحنه داخلی و بین المللی گرایش های خاصی را در پیش گرفته که نشآت گرفته از فرمایشات مقام معظم رهبری و اصول اساسی امام خمینی است و هم اکنون وضعیت نظام جمهوری اسلامی ایران در صحنه بین المللی بسیار برجسته است.

وی با اشاره به دغدغه های مردم تآکید کرد : نگرانی های فرهنگی ، توسعه ای ، اشتغال و رفاهی از اصلی ترین خواسته های مردم است و دولت نیز در جهت برطرف کردن این نگرانی ها تلاش می کند.

وی بروکراسی داخلی استان ها را یکی از موانع انجام تصمیمات دولت دانست و گفت : نباید این مشکلات مانع توسعه استان و عدم اجرایی شدن مصوبات دولت شود.

محمد سلیمانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هزینه بالای اجرای برخی از پروژه ها ی اجرایی گفت : کاهش هزینه ها باید جدی گرفته شود تا براساس آن پروژه ها زودتر اجرایی شده و بازدهی سرمایه گذاری نیز زودتر صورت گیرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره سخنان امام خمینی ، در باره خصوصی سازی گفت : خصوصی سازی یک اصل است و باید در هر دولتی جدی گرفته شود .

وی افزود : اما باید در جهت سالم سازی خصوصی سازی حرکت کنیم و نگذاریم حوزه های حکومتی خدشه دار شود.

وی خاطر نشان کرد : در بحث خصوصی سازی باید با نظارت جامع و هماهنگ صورت گیرد.

براساس این گزارش ، در ابتدای این جلسه ، فرماندار شهرستان آشتیان با ارائه گزارشی ، مسائل ومشکلات این شهرستان را مطح و ابراز امیدواری کرد تا در جلسه هیآت دولت تصمیمات مقتضی اتخاذ شود.

اتهای پیام

۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۵ ۰۷:۴۵
تعداد بازدید : ۲,۴۹۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید