اخبار

انتصاب مدیر کل جدید دفتر امور بین‌الملل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

انتصاب مدیر کل جدید دفتر امور بین‌الملل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
با انتصاب مهندس «خواجه پور» به عنوان معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی وزارت، مهندس «احمد پورنگ نیا» به عنوان مدیر کل جدید دفتر امور بین‌الملل کارش را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر کمال محامدپور که در مراسم معارفه مدیرکل دفتر امور بین الملل سخن می‌گفت، اظهار داشت: با بررسی کمبودها و نیازهای سازمان ، باید برنامه‌ریزی کرد تا نیروهای متخصص و مناسب در خدمت مجموعه قرار گیرند.
وی آموزش مداوم کارکنان را جهت بهبود کیفیت کار از دیگر مسایل قابل توجه مسوولان برشمرد و افزود: باید در امور بین الملل تقسیم کار متناسب با وظایف صورت گیرد.
مهندس خواجه پور - معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی وزارت - نیز در سخنانی اظهار داشت: امور بین الملل آیینه تمام نمای وزارتخانه در بیرون از کشور است، بنابراین باید این بخش کار خود را به خوبی و در حد مطلوب بین المللی به اجرا برساند.
وی با اشاره به حضور فعال جمهوری اسلامی در صحنه‌های جهانی، اجلاس سران ITU در آنتالیا را فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردهای کشور در این اجلاس برشمرد.
وی آرزوی امیدواری کرد با حضور مهندس پورنگ نیا، امور بین الملل بتواند با توان بیشتر برنامه‌های خود را به پیش برد.
در پایان مهندس پورنگ نیا نیز در سخنانی با اشاره به وجود توان بالای مهندسی در مجموعه مخابرات، گفت: در نظر داریم با برنامه‌ریزی بلند مدت در امور بین الملل، برای شرکت در اجلاس های بین المللی و با  استفاده از توان بخش خصوصی در این اجلاس ها به صدور خدمات فنی مهندسی کمک کنیم.
انتهای پیام

۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۵ ۰۸:۱۴
تعداد بازدید : ۲,۵۸۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید