اخبار

انتصاب در هیات مدیره شرکت فناوری اطلاعات

طی احکام جداگانه ای از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، "جواد رادمان" و "محمودصالح اصفهانی" به مدت 2 سال به عنوان عضو اصلی هیات مدیره شرکت فناوری اطلاعات منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، درمتن ین احکام آمده است : جناب آقای مهندس جواد رادمان
و جناب آقای دکتر محمودصالح اصفهانی " نظر به مراتب شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی، و به استناد صورتجلسه مورخ 16/2/85 مجمع عمومی شرکت فناوری اطلاعات و مستند به ماده 16 اساسنامه شرکت مذکور شما را به مدت 2 سال به سمت عضو اصلی هیات مدیره آن شرکت منصوب می‌نمایم.
امید است در جهت تحقق اصول چهارگانه دولت شامل عدالت‌گستری، مهرورزی، خدمت به بندگان خداوند، پیشرفت و تعالی مادی و معنوی و همچنین نصب‌العین قرار دادن تقوای الهی برابر چارچوب شرح وظایف محوله جدیت  تلاش وافری را ایفا نمایید.
توفیق شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت اله العظمی‌ خامنه‌ای (حفظه الله) از درگاه خداوند متعال مسالت می‌نمایم."
بر اساس این گزارش ، محمد سلیمانی وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات همچنین طی حکم جداگانه ، از تلاش های "رضا رشیدی مهرآبادی" در طول تصدی مسئولیت مدیر عاملی شرکت فناوری اطلاعات تقدیر و تشکر نموده و وی را به عنوان عضو اصلی هیات مدیره آن شرکت منصوب کرده است.
انتهای پیام


 

۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵ ۱۳:۲۶
تعداد بازدید : ۲,۴۷۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید