اخبار

رویکرد وزیر جدید ارتباطات سبب تسریع در طرح های اشتغالزایی منطقه ویژه پیام می شود

رویکرد وزیر جدید ارتباطات سبب تسریع در طرح های اشتغالزایی منطقه ویژه پیام می شود
مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام گفت : با حضور مهندس جهرمی در وزارت ارتباطات شاهد روند رو به رشد برنامه های توسعه بیست گانه شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام خواهیم بود .

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، سعید زرندی مدیر عامل و رییس هیات مدیره شرکت خدمات هوایی پیام در جلسه دیدار با مدیران عامل ادوار گذشته پیام  با  تبریک انتخاب و کسب رای اعتماد مهندس جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، وی را از مدیران جوان ، خوش ذوق ، پر انرژی و با انگیزه ای دانست که با حضور وی در  وزارت ارتباطات شاهد روند رو به رشد برنامه های توسعه بیست گانه شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام خواهیم بود .

زرندی در ادامه به حمایت بی دریغ دکتر واعظی در رفع موانع و مشکلاتی که از سالیان قبل در مجموعه پیام وجود داشته اشاره کرد و افزود : دکتر واعظی با رویکردی کاملا مثبت  از مجموعه پیام حمایت کرد و در دوران تصدی وی  به عنوان وزیر ارتباطات توجه ویژه ای به این مجموعه شد که از  بدو تاسیس شرکت تا کنون بی سابقه بود.

وی که در جمع مدیران سابق این مجموعه حضور داشت با قدردانی از کلیه مدیران عاملی که در ایجاد و توسعه این مجموعه نقش داشتند خاطر نشان کرد: مجموعه پیام  به عنوان مرکز توسعه تکنولوژی ،اشتغال و اقتصاد کشور در سنوات اخیر به لحاظ تمام شاخص ها رشد خوبی داشته اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.

مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام  با اشاره به اینکه این مجموعه با حوزه اشتغال کشور  مرتبط است تصریح کرد: در سال های اخیر به دلیل نیاز کشور  به تولید، اشتغال و حمایت از شرکت های دانش بنیان تلاش کرده ایم اعتبارات توسعه ای این مجموعه را نیز به همین سمت  سوق دهیم .

وی افزود: یکی از جدی ترین موضوعات  مجموعه پیام که در حال پیگیری است برنامه های 20 گانه توسعه ای  است  .

در این نشست آقایان شهاب الدین  ، محمد علی محبی ، محمد نوروزی ، سید محمد قادری و حسن حاج عباسی مدیران عامل گذشته شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام بنا به دعوت دکتر زرندی با حضور در محل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در جریان آخرین برنامه ها و تحولات شرکت قرار گرفتند  .

.

۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۴:۴۱
تعداد بازدید : ۵۹۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید