اخبار

برگزاری شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در هرمزگان

برگزاری شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در هرمزگان
جلسه شورای هاهنگی مدیران حوزه ICT استان به ریاست مدیر کل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات استان هرمزگان با حضور مدیریت امور شعب پست بانک استان، مدیر کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مدیر کل پست استان، مدیر کل ارتباطات زیر ساخت استان ، مدیر مخابرات منطقه هرمزگان و مدیران اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل در استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان هرمزگان، دکتر عسکری زاده مدیر ارشد وزارت در استان در خصوص برگزاری این جلسه گفت: جلسه شورای هماهنگی مدیران حوزه ICT استان با 3 دستور کار  با عناوین بررسی برنامه های ایجاد اشتغال دستگاه های تابعه وزارت متبوع، بررسی پروژه های قابل افتتاح دستگاه های تابعه وزارت در هفته دولت سال جاری، برنامه ریزی سفر نوری مشاور وزیر و مسئول امور ایثارگران وزارت برگزار شد.

دکتر عسکری زاده مدیر ارشد وزارت ارتباطات در استان در خصوص ایجاد اشتعال پایدار در حوزه ICT گفت: با توجه به ظرفیت این حوزه در استان در برش استانی در قالب طرح تکاپو وبر اساس برنامه های مصوب سال جاری کارگروه اشتغال استان ها ایجاد 500 فرصت شغلی در حوزه مربوطه در دستور کار قرار گرفته است.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با تاکید بر اینکه حمایت از تولید محتوا در حوزه ICTگام موثری در خلق ثروت و بهبود فضای کسب و کار و اشتغال می شود، اضافه کرد: با تقویت شرکت های دانش بنیان در صنعت ICT می توان ضمن کمک به حل مشکل اشتغال، زمینه استفاده از استعدادهای مختلف را نیز در این حوزه به خوبی فراهم  کرد.

دکتر عسکری زاده بر لزوم توانمندسازی نیروی انسانی مورد نیاز برای زیرساختهای نرم افزاری و سخت افزاری نیز اشاره و بیان کرد: یکی از مهمترین نیازهای پیش روی بازار ICTپرورش نیروهای توانمند و حمایت از شرکت های فعال و بومی در این حوزه است که با کمک اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این مهم در پارک علم و فناوری در حال اجرا می باشد.

عسکری زاده در ادامه در خصوص پروژه های ارتباطی قابل افتتاح گفت: با توجه به اقدامات انجام شده در حوزه ICT استان از مدیران دستگاه های تابعه وزارت و مدیران اپراتورهای تلفن همراه خواسته شد به منظور  اطلاع رسانی از خدمات انجام شده و همچنین برنامه ریزی جهت افتتاح و بهره برداری لیست پروژه های قابل افتتاح دستگاه متبوع و شرکت های زیر مجموعه خود را به اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اعلام کند.

وی در خصوص سومین دستورکار جلسه نیز افزود: با عنایت به سفر مشاور وزیر و مسئول اموز ایثارگران وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات به استان و همچنین در پیش بودن سالروز ورود آزادگانبه میهن اسلامی برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از خانواده های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران 8 سال دفاع مقدس در دستگاه های تابعه وزارت در استان صورت پذیرفت.

همچین در این جلسه مدیران دستگاه های تابعه وزارت در استان و مدیران اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل در استان در خصوص فرایند ایجاد اشتغال در حوزه ICT در دستگاه های متبوع خود و پروژه های قابل افتتاح گزارشی ارائه شد.

1 2 3 4 5 6

 

۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۸
تعداد بازدید : ۳۶۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید