اخبار

بازدید کارشناسان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از مرکز تسهیل‌گری و توانمندسازی کسب و کارهای نوپای استان کرمانشاه

بازدید کارشناسان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از مرکز تسهیل‌گری و توانمندسازی کسب و کارهای نوپای استان کرمانشاه
کارشناسان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه از تسهیل‌گری و توانمندسازی کسب و کارهای نوپا استان، بازدید کردند.

 به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، کارشناسان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از تسهیل‌گری و توانمندسازی کسب و کارهای نوپا استان، بازدید کردندو در جلسه‌ای مشترک با مسئول مرکز در جریان اهم فعالیت‌های صورت پذیرفته در این مرکز قرار گرفتند.

ابتدای این جلسه مهندس مطاعی کارشناس فناوری اطلاعات این اداره کل به تشریح نقش مهم این مرکز در ایجاد تعامل بین مراکز ایجاد شده و هم‌چنین به اشتراک‌گذاری و بگارگیری تخصص‌ها و توانمندی‌های مراکز در اجرای ایده‌های کارآفرینی و نحوه جذب سرمایه‌گذاران داخل و خارج از استان پرداختند.

در ادامه مهندس والی مسئول این مرکز به تشریح اهم فعالیتهای صورت پذیرفته طی یکسال گذشته پرداخته و به برخی از چالش‌های پیشروی این مرکز اشاره کرد.

در پایان جلسه نیز مهندس مرزبانی از کارشناسان این اداره کل به لزوم وجود برنامه ریزی مدون برای هدف گذاریهای صحیح اشاره کرد.

۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۱۵:۱۹
تعداد بازدید : ۲۵۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید