اخبار

بازدید از آزمایشگاه معماری سازمانی فناوری اطلاعات استان کرمانشاه

بازدید از آزمایشگاه معماری سازمانی فناوری اطلاعات استان کرمانشاه
کارشناسان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از آزمایشگاه معماری سازمانی فناوری اطلاعات استان کرمانشاه بازدید کرد.

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، کارشناسان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از آزمایشگاه معماری سازمانی فناوری اطلاعات استان، بازدید به‌عمل آورده و در جلسه‌ای مشترک با مدیر وکارکنان آزمایشگاه در جریان اهم فعالیت‌های صورت پذیرفته در این مرکز قرار گرفتند.

در ابتدای این جلسه دکتر مردوخی مدیر آزمایشگاه معماری سازمانی به تشریح اهم فعالیتهای صورت پذیرفته طی یکسال گذشته پرداخته و به برخی از چالش‌های پیشروی این مرکز اشاره کرد.

در این جلسه کارشناسان این اداره کل به تشریح برنامه های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در خصوص حمایت از مراکز ایجاد شده در استان و اقدامات صورت گرفته در حوزه ICT پرداختند.

در پایان این جلسه پربار که بیش از سه ساعت بطول انجامید مهندس مرزبانی اقدامات حمایتی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات  از هسته‌های ایجاد شده در حوزه ICT را طی یکسال گذشته مطلوب ارزیابی کرد وبا اشاره به اهمیت این حوزه در استان، مساله را بسیار حساس وحائز اهمیت دانست.

۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ۱۴:۳۴
تعداد بازدید : ۴۷۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید