اخبار

نخستین جلسه کارگروه تخصصی مخابرات ، ارتباطات و مدیریت بحران در اداره کل ICT قم برگزار شد

نخستین جلسه کارگروه تخصصی مخابرات ، ارتباطات و مدیریت بحران در اداره کل ICT قم  برگزار شد
جلسه کارگروه تخصصی مخابرات ، ارتباطات و مدیریت بحران استان قم با حضور نمایندگان شهرداری ، زیرساخت، مخابرات ، پست ، نیروی انتظامی ، مدیریت بحران و سازمان تنظیم مقررات و مسوولین اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم ، جلسه کارگروه تخصصی مخابرات ، ارتباطات و مدیریت بحران با حضور نمایندگان شهرداری ، زیرساخت، مخابرات ، پست ، نیروی انتظامی ، مدیریت بحران  و سازمان تنظیم مقررات و مسوولین اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

در این جلسه هر یک از اعضای کارگروه گزارشی از عملکرد 4 ماهه دستگاه خود ارایه کردند و در ادامه دستور العمل ایجاد و بهره برداری از شبکه بی سیم اضطرار مورد بحث و  بررسی قرار گرفت و پس از تبادل نظر جلسه مذکور با مصوباتی به پایان رسید .

اعلام عدم قطع شبکه همراه در حین انجام مانور به عنوان پیشنهاد به شورای هماهنگی مدیریت بحران، بررسی مشکلات احتمالی در سیستم ATM در جلسات آیند و الزامات استفاده از شبکه بی سیم به دستگاه ها و اعضا مدیریت بحران، تعدادی از مصوبه های این جلسه بود و همچنین اعضای این نشست مقرر کردند در جلسات آینده سند جامع کارگروه مورد بررسی و به صورت بومی تدوین شود.

 

 

۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۹
تعداد بازدید : ۵۳۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید