اخبار

دانشکده پست و مخابرات در مقطع کارشناسی رشته پست بانک دانشجو می پذیرد

دانشکده پست و مخابرات در مقطع کارشناسی رشته پست بانک دانشجو می پذیرد
معاون آموزش، پژوهش و امور دانشجویی دانشکده پست و مخابرات، از تصویب رشته کارشناسی پست بانک توسط کمیسیون معین دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد و اعلام کرد : در صورت فراهم شدن شرایط لازم برای ظرفیت سازی، در سال تحصیلی جدید و از مهرماه در این رشته دانشجو پذیرش خواهد شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، دکتر مازوچی با اشاره اینکه رشته پست بانک در سال های ابتدای دهه هشتاد در دانشکده ارائه می شد، اما به دلیل تغییر سیاست های دانشکده و شرایط وقت ادامه پیدا نکرد، به فرآیند درخواست برای احیای این رشته اشاره کرد و گفت : پس از تغییرات مدیریتی در دانشکده در سال 94 و ایجاد گروه پست، موضوع احیای این رشته در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد : مذاکره و هماهنگی با پست بانک ایران برای شناخت نیازها و برگزاری جلسات مستمر به طرح درخواست برای احیای مجدد این رشته در دانشگاه جامع علمی کاربردی انجامید.

معاون آموزشی، پژوهشی و امور دانشجویی دانشکده با تاکید بر اینکه فرآیند پذیرش درخواست ایجاد رشته در دانشگاه جامع زمانبر بوده و نیازمند ارائه دلایل توجیهی می باشد، به این نکته اشاره کرد که طرح درس و سرفصل های آموزشی رشته پست بانک تا 80 درصد نسبت به گذشته تغییر کرده و کاملاً متناسب با نیازهای پست بانک ایران طراحی و به روز آوری شده است.

وی همچین اظهار داشت: دارندگان مدرک کاردانی در رشته های مختلف حوزه علوم انسانی، ریاضی و تجربی می توانند برای پذیرش در این رشته در کنکور دانشگاه جامع ثبت نام نمایند.

۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶
تعداد بازدید : ۹۵۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید