اخبار

حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه شورای اداری با محوریت روز خبرنگار

حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه شورای اداری  با محوریت روز خبرنگار
جلسه شورای اداری با محوریت روز خبرنگار به ریاست استاندار خراسان شمالی و بامدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل  ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی؛ مهندس مرتضوی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در سومین جلسه شورای اداری استان در سال جاری که با حضور دکتر ژاله فرامرزیان مدیرکل دفتر تشکیلات و بهبود روش های وزارت کشور ، استاندار و معاونین و مدیران دستگاه های اجرایی و نمایندگان خبرنگاران و رسانه های استان برگزار شد، شرکت کرد.

محمدرضا صالحی استاندار خراسان شمالی در نشست شورای اداری استان که برای نخستین بار و در یک اقدام ابتکاری با محوریت روز خبرنگار برگزار شد، تصریح کرد: خبرنگاری شغل حساسی است و خبرنگار به عنوان چشم و گوش و زبان مردم و رابط بین مردم و مسئولان عمل می کنند و با یاری رساندن به مسئولان و برنامه ریزان، در حل مشکلات مردم ایفای نقش دارند.
وی که خود سال ها به عنوان خبرنگار و فعال رسانه ای، در شماری از مطبوعات کشور قلمفرسایی کرده و خبرنگار افتخاری شماری از رسانه های ملی و محلی محسوب می شود، ادامه داد: تلاش می کنیم با حمایت از بخش خصوصی، به تقویت کمّی و کیفی رسانه های استان و ارتقای شاخص های رسانه ای بپردازیم.

استاندار خراسان شمالی با تأکید بر این که هیچ مدیر و دستگاه اجرایی حق ندارد از رسانه ها و خبرنگاران به دلیل نقد کاری آن ها به دادگستری شکایت کند، حمایت خود را از بخش خصوصی برای تقویت رسانه های این استان و ارتقای شاخص های کمّی و کیفی رسانه ای اعلام کرد.

در این نشست، نمایندگان خبرنگاران و رسانه های استان به بیان نکاتی چند از دغدغه های این قشر پرداختند و در پایان با حضور استاندار و دکتر ژاله فرامرزیان مدیرکل دفتر تشکیلات و بهبود روش های وزارت کشور، از چند خبرنگار استان و خانواده خبرنگار شهید محمدرضا امانی که در جبهه های جنگ تحمیلی به شهادت رسیده است، تجلیل شد.

۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۴:۳۸
تعداد بازدید : ۳۳۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید