اخبار

برگزاری جلسه ساماندهی مرسولات پستی با حضور مدیر کل ICT قم

برگزاری جلسه ساماندهی مرسولات پستی با حضور مدیر کل ICT قم
جلسه ساماندهی مرسولات پستی در دفتر معاونت سیاسی امنیتی استانداری قم و با حضور مدیر کل ICT قم و تعدادی از مدیران و مسئولان استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات ،  جلسه ساماندهی مرسولات پستی در دفتر معاونت سیاسی امنیتی استاندار و با حضور جناب آقای هانی مدیر کل ICT و آقای بیرانوند مدیر کل پست استان و مدیران کل سایر دستگاه های مرتبط با موضوع برگزار شد.

در این جلسه مشکلات ارسال مرسولات و امانات پستی از طریق پایانه ها و مراکز غیر رسمی و موازی با پست مطرح و زوایای اجتماعی و امنیتی آن مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و در پایان مقرر شد کارگروهی نسبت به بررسی تخصصی موضوع ایجاد دفتر ثبت مرسولات پستی توسط پست استان در پایانه ها تشکیل و ارائه راهکار نماید .

همچنین شایان ذکر است هانی مدیر کل ICT استان ضمن بیان اهمیت موضوع تجمیع و تمرکز ارسال امانات و محمولات و کالاها در شبکه پستی پیشنهاد واگذاری توزیع قبوض شرکتهای آب ، برق و گاز را به پست استان مطرح کرد وگفت: به منظور افزایش سطح ایمنی و امنیتی کار و کاهش مصرف انرژی می بایست قبول و توزیع هر گونه کالا و مرسوله را به شبکه پستی واگذارکرد تا از تردد های بی مورد و موازی کاری در سطح شهر ها و نیز استانها جلوگیری بعمل بیاید .

۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۵:۴۶
تعداد بازدید : ۳۴۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید