اخبار

دیدار مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به مناسبت روز خبرنگار از صداوسیمای مرکز گیلان

دیدار مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به مناسبت روز خبرنگار از صداوسیمای مرکز گیلان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان به مناسبت روز خبرنگار با مدیر کل صداوسیما استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان، مهندس توکلی ظهر امروز به مناسبت روز خبرنگار با حضور در صداوسیما با مدیرکل صداوسیما، معاونت واحد خبر، واحد تحریریه و جمع فعالان حوزه رسانه و اطلاع رسانی این مرکز دیدار کرد

در این دیدار مهندس توکلی با قدردانی از زحمات کارکنان رسانه بویژه فعالان عرصه خبر گفت: شما تلاشگران عرصه اطلاع رسانی نقش بسزایی در تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشی به مردم دارید.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همچنین از صداوسیمای مرکز گیلان بخاطر تعامل مثبت و سازنده با دستگاه های دولتی در استان، معرفی خدمات دولت و اطلاع رسانی دقیق و به موقع رویدادهای استان تقدیر و تشکر کرد.

آقای مهندس ظهیری مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان هم در این دیدار از حسن توجه مدیران استانی به صداوسیما قدردانی و ابراز امیدواری کرد صداوسیمای مرکز گیلان همچون گذشته بتواند همواره در کنار سایر مسئولان استان به مردم خدمت و خدمات و اقدامات نظام مقدس جمهوری اسلامی را به مردم معرفی کند.

وی خواستار تعامل بیشتر اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با صداوسیما شد و افزود: با توجه به نقاط اشتراک در حوزه فناوری اطلاعات می توان شاهد رشد و توسعه بیش از پیش در این حوزه باشیم.

مهندس ظهیری با اشاره به رویکرد سازمان بر تولید محتوی فاخر، ظهور فناوری های نوین را عاملی برای نشر سریع رویدادها دانست و افزود: توجه به محتوی به ویژه محتوی بومی بر بستر فناوری اطلاعات و ارتباطات در رشد و معرفی استان موثر بوده و نقش به سزایی خواهد داشت.

وی تشکیل جلسات کاری مشترک برای رسیدن به نقطه مطلوب کاری و افزایش شاخص های IDI را خواستار شد.

۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۵:۲۷
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان |
تعداد بازدید : ۱,۰۰۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید