اخبار

بازدید مدیر کل ICT استان هرمزگان از شرکت سریع سیستم جنوب نماینده رسمی FCP ارتباطات فرزانگان پارس

بازدید مدیر کل ICT استان هرمزگان از شرکت سریع سیستم جنوب نماینده رسمی FCP ارتباطات فرزانگان پارس
مدیر کل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان هرمزگان به منظور حمایت از شرکت های فعال در حوزه ICT از شرکت سریع سیستم جنوب نماینده رسمی FCP ارتباطات فرزانگان پارس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان هرمزگان، دکتر عسکری زاده مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات با دعوت هئیت مدیره و مدیر عامل شرکت سریع سیستم جنوب نماینده رسمی FCP ارتباطات فرزانگان پارس از بخش های مختلف این شرکت بازدید کرد و نحوه خدمت رسانی، تعاملات با سایز فعالین حوزه جهت بهبود ارائه خدمات وبرنامه های در دست اجرای شرکت را بررسی کرد.

دکتر عسکری زاده در این خصوص گفت: با حضور شرکتهای FCP در استان قطعاً فضا رقابتی خواهد شد و این امر علاوه بر رونق IT در استان باعث بالا رفتن سطح کیفی خدمات نیز  می شود.

جناب رسولی و صفری مدیر عامل و رییس هیأت مدیره شرکت سریع سیستم جنوب ضمن تشکر از حضور مدیریت ارشد وزارت ارتباطات در شرکت درخواست  ایجاد مرکز داده (IXP) در استان را دادند.

در این نشست مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص تسهیل  امورات توسعه ای در اجرای پروژه های در دست شرکت در حوزه ارتباطات قول مساعدت دادند.

سریع سیستم1 سریع سیستم2 سریع سیستم3 سریع سیستم4 سریع سیستم5 سریع سیستم6
سریع سیستم7 سریع سیستم8  سریع سیستم9  سریع سیستم10 سریع سیستم11
سریع سیستم13
۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۶
تعداد بازدید : ۱,۵۶۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید