اخبار

مدیر حراست اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان اردبیل منصوب شد

مدیر حراست اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان اردبیل منصوب شد
در مراسمی که در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل و رییس مرکز حراست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، معاون حفاظت پرسنلی مرکز حراست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ، اعضای شورای مدیران حوزه ICT و مسوولین حراست ادارات تابعه وزارت در استان برگزار شد ، طی حکمی فتحعلی وطن خواه به سمت مدیرحراست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان منصوب شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل ، در مراسمی که در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل و  با حضور دکتر صادق بیک زاده ، مشاور وزیر و رییس مرکز حراست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، غلامی معاون حفاظت پرسنلی مرکز حراست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، دکتر رزمی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ، اعضای شورای مدیران حوزه ICT  و مسوولین حراست ادارات تابعه وزارت در استان برگزار شد ، طی حکمی فتحعلی وطن خواه به سمت مدیرحراست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان منصوب شد .

در این مراسم غلامی معاون حفاظت پرسنلی مرکز حراست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به هماهنگی و همکاری واحدهای مستقر در ادارات تابعه وزارت در تمامی استان ها افزود : ایجاد اتاق فکر مخصوص حراست ها در ادارات تابعه وزارت در استان ها لازم و ضروری است .

وی ادامه داد : با ایجاد اتاق فکر ، انتقال دانش و تبادل اطلاعات بین نیروهای با سابقه و با تجریه و نیروهای جوان صاحب تخصص و دانش صورت خواهد گرفت .

دکتر رزمی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز ضمن خوش آمد گویی حضور مسوولین کشوری و استانی گفت : یکی از افتخارات مجموعه ICT و اداره کل ارتباط تنگاتنگ و تعاملات سازنده با ارگان های نظارتی است .

وی با اشاره به تلاش های شبانه روزی آقای وطن خواه در نهادها و سازمان های مختلف به خصوص در اداره کل زیر ساخت استان ، از حضور ایشان به عنوان مدیر حراست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات ابراز رضایت و خرسندی کرد.

در ادامه مراسم فتحعلی وطن خواه ضمن خوش آمدگویی به مهمانان با عنایت به حساسیت نقش وزارت  ارتباطات و اهمیت اداره کل تابعه این وزارت در استان در تامین زیرساخت های توسعه کشور ، گفت : حضور دکتر بیک پور و هیات همراه  نشان دهنده  اهمیت جایگاه حوزه ICT و حراست بوده و امیدوایم این حضور باعث خیر و برکت این حوزه در استان باشد .

مدیر کل حراست استان اردبیل نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت موضوع انتصاب مسوولین حراست افزود : اتفاق نظر و اتحاد موجود در وزارت ارتباطات جای خوشحالی و امیدواری دارد .

وی با اشاره به همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در با نهادهای نظارتی گفت : مدیریت کارآمد این اداره کل نقطه عطف و مثبت این اداره کل بوده و باعث پیشرفت امورات امنیت حوزه ICT شده است .

او در ادامه به وظایف حراست ها اشاره نمود و گفت : حراست ها به دنبال ایجاد امنیت و آرامش بیشتر در جامعه و در حوزه ICT هستند .

مدیر کل حراست استان اردبیل همچنین به تعامل متقابل مدیران و مسوولین حراست ها در نهادها و سازمانها اشاره نموده و خواستار اعتماد به نیروهای جوان و متخصص در این حوزه شد .

دکتر بیک پور ضمن تبریک دهه کرامت عنوان کرد : ایران اسلامی کشور ولایت است و کرامت مختص دهه و ماه و سال نیست ، بلکه هر روز باید روز کرامت باشد .

 مشاور وزیر و رییس مرکز حراست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اتحاد بین مدیران حوزه ICT استان ، اقامه حق و امانت داری را رسالت مسوولین حراست عنوان کرد.

وی گفت : نظریه ، نگاه و عملکرد حراستی وزارت بر سه محور اخلاق ، تخصص و همکاری استوار بوده و مبنای کاری حراست رعایت شرع ، قانون و اخلاق است .

او همچنین با اشاره به ارائه آموزش های لازم به نیروهای حراستی گفت : در کنار این آموزش ها ، مسوولین باید به دنبال نظریه پردازی در روش های کاری باشند و شیوه های جدید مطابق با قوانین کاری اصلاح نمایند .

مشاور وزیر ارتباطات در پایان خواستار تلاش بیشتر در توسعه و ایجاد اشتغال و کسب و کار در حوزه ICT شد .

لازم به ذکر است در این مراسم مدیران و مسوولین حراست ادارات تابعه وزارت در استان به ارائه گزارش عملکرد در حوزه ICT پرداختند.

۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ۱۵:۵۴
تعداد بازدید : ۱,۸۴۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید