اخبار

برگزاری جلسه بررسی مشکلات مربوط به توسعه تلفن همراه در سطح استان مرکزی

برگزاری جلسه بررسی مشکلات مربوط به توسعه تلفن همراه در سطح استان مرکزی
اولین جلسه در خصوص توسعه شبکه تلفن همراه و مشکلات نصب دکل های BTS به پیشنهاد اداره کل ارتباطات و فن آوری اطلاعات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ICT استان مرکزی: اولین جلسه در خصوص توسعه شبکه تلفن همراه و مشکلات نصب دکل های BTS  به پیشنهاد اداره کل ارتباطات و فن آوری اطلاعات و با حضور  مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی ،  مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری مرکزی و جمعی از مسئولین و دست اندرکاران توسعه شبکه تلفن همراه، در محل استانداری مرکزی برگزار شد.

در این جلسه مهندس یساولی برعدم امکان جلوگیری از روند رو به رشد تکنولوژی تاکید کرد  و توسعه شبکه تلفن همراه در شهرها و روستاها را ضروری دانستند.

دکتر رحمانی با ارائه گزارشی در قالب پاورپوینت توضیحاتی در خصوص استانداردهای موجود در زمینه تشعشعات شبکه تلفن همراه ارائه کرد.

همچنین دکتر موسوی، مشاور مدیر عامل همراه اول نیز با ارائه پاورپوینتی در خصوص حفاظت در برابر میدان های الکترومغناطیسی توضیحاتی در این خصوص بیان کرد.

در این جلسه پس از بحث و گفت و گو نسبت به مشکلات مربوط به توسعه شبکه تلفن همراه مصوباتی نیز به تصویب رسید، که می توان به بحث فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در خصوص دکل های BTS به مردم و نصب دکل های مشترک بین اپراتورها اشاره کرد.۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۶
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی |
تعداد بازدید : ۲۲۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید