اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی تجارت الکترونیک و بازاریابی در استان چهارمحال و بختیاری

برگزاری کارگاه آموزشی تجارت الکترونیک و بازاریابی در استان چهارمحال و بختیاری
با همکاری اداره کل پست استان و فرمانداری شهرستان بروجن کارگاه آموزش تجارت الکترونیک و بازاریابی مستقیم ویژه تولیدکنندکان در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری ، کارگاه آموزش تجارت الکترونیک با همکاری اداره کل  پست استان و فرمانداری شهرستان بروجن با حضور مهندس بلالی مدیرکل اداره کل  ارتباطات و فناوری اطلاعات استان  در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه مهندس بلالی با اشاره به اهمیت کسب و کارهای نو پا در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و استفاده از مزیت و ظرفیتهای استان در ایجاد اشتغال پایدار مطالبی را عنوان نموده و خواستار حمایت از شرکتهای فعال درسطح  استان در حوزه تولید محتوا و اپلیکیشن های موبایلی شدند .

عنایتی مدیرکل پست استان نیز  در این کارگاه با اشاره به تغییر سبک زندگی و دیجیتالی شدن اقتصاد ضمن تشریح تجارت الکترونیک، مزایای استفاده از آن را برشمرد و استفاده از این روش تجارت را در بقای کسب و کار امری اجتناب ناپذیر دانست.

وی سپس با اشاره به تجربه های موفق پست در کشورهای پیشرفته و معرفی خدمات پست تعدادی از این کشورها گفت : در این کشور ها ساختار پست به سمت کالا محوری جهت گرفته است.

۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۵:۰۲
تعداد بازدید : ۲۶۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید