اخبار

راه اندازی مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب و کار نوپا در حوزه فاوا در آینده نزدیک در اردبیل

راه اندازی مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب و کار نوپا در حوزه فاوا در آینده نزدیک در اردبیل
در دیدار مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییس پارک و علم و فناوری استان اردبیل ، راه اندازی مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب و کار نوپا در استان مورد بررسی قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، در دیدار دکتر رزمی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و دکتر قلی پوری رییس پارک و علم و فناوری استان اردبیل ، راه اندازی مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب و کار نوپا در استان مورد بررسی قرار گرفت .

 در این دیدار دکتر رزمی ضمن تاکید بر حمایت از شرکت های دانش بنیان ، هدف از راه‌اندازی این مرکز در استان‌ را ایجاد اشتغال پایدار در فضای مجازی عنوان کرد  .

لازم به اشاره است ماموریت «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا»، توانمندسازی متخصصان فاوا و صاحبان ایده‌های کسب‌وکار در این عرصه است؛ تلاش این مرکز ، تسهیل روند ایجاد، رشد و توسعه‌ی کسب‌وکارها و هم‌چنین، زمینه‌سازی برای تعامل آسان و آزاد و حرفه‌ای در حوزه‌ی آفرینش، رشد و توسعه‌ی کسب‌وکارهای نوپاست.افتتاح این طرح نقش مهمی در توسعه خدمات الکترونیکی در سطح استان و همچنین رونق کسب‌وکارها کوچک و متوسط فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات خواهد داشت.

۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷
تعداد بازدید : ۴۸۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید