اخبار

نشست مشترک مدیرکل ICT استان با مدیر کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه گیلان

نشست مشترک مدیرکل ICT استان با مدیر کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه گیلان
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان و مدیر کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه گیلان نشست مشترک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان، مهندس توکلی مدیر کل ICT استان در این نشست با اشاره به اهمیت حمایت از توسعه کارآفرینی، اشتغال‌زایی در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت:  باید در خصوص ایجاد اشتغال و ارتقاء رفاه اجتماعی با عنایت به نقش مهم ICT در توسعه اشتغال بکوشیم.

وی افزود: با حمایت از مراکز کارآفرینی، طرحها و ایده های خلاقانه، آموزش های مناسب و همچنین اشاعه فرهنگ مشارکت بین بخشی می توان گام بلندی در جهت افزایش نرخ اشتغال در استان برداریم.

توکلی، همکاری در راستای توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار در بخش ICT ، ایجاد و توسعه مرکز رشد، کارآفرینی در این بخش، برگزاری مشترک دوره های آموزشی، سمینار، همایش و استارتاپ ها را ضروری و فرصتی مناسب برای آشنایی جامعه دانشجویی در جهت شناسایی و توانمندسازی نیروی انسانی متخصص دانست.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان افزود: دانشگاه گیلان می تواند به عنوان دانشگاه مادر، برنامه ریزی مناسب در خصوص برگزاری دوره های آموزشی کارآفرینی برای دانشجویان در زمان تحصیل، تهیه بسته های آموزشی کارآفرینی، برگزاری استارتاپ ها و تولید محتوای کارآفرینی به صورت تصویری با بهره گیری از کارشناسان این حوزه و ارائه در صداوسیمای استان و همچنین ارائه بسته های آموزشی برای خانواده ها با استفاده از ظرفیت شهرداریها و سرای محلات انجام دهد.

۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۰
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان |
تعداد بازدید : ۴۹۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید