اخبار

استان البرز در مسیر توسعه شهر هوشمند و دولت همراه

استان البرز در مسیر توسعه شهر هوشمند و دولت همراه
در حاشیه بازدید از بیست و سومین نمایشگاه الکترونیک،کامپیوترو تجارت الکترونیک استاندار و مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز ؛ در حاشیه بازدید از بیست و سومین نمایشگاه الکترونیک،کامپیوترو تجارت الکترونیک استاندار و مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران دیدار کرد.

مهندس جهانگرد معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران ؛ ضمن اعلام آمادگی در خصوص پیاده سازی سریع شهر هوشمند و دولت همراه در استان البرز به معاون دولت الکترونیک خود دستور داد موانع پیشروی این پروژه برداشته شود تا این پروژه شتاب بیشتری گیرد.

مهندس طهائی استاندار البرز؛ ضمن تشکر و قدر دانی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بابت توجه ویژه به استان البرز و پیگیری های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، خواهان شتاب بیشتر در خصوص پیاده سازی این پروژها شدند تصریح کرد: ما خواهان شکست انحصار در استان البرز هستیم و از تکنولوژی پیشرفته (high- tech) حمایت می کنیم.

در ادامه مهندس حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز ؛ هدف از ایجاد یک شهر هوشمند را بهبود کیفیت زندگی با استفاده از اطلاعات و فناوری شهری به منظور بهبود کارایی خدمات(ارائه شده توسط دولت) و برآوردن نیازهای ساکنان شهرها بیان کرد.

۲ مرداد ۱۳۹۶ ۱۷:۴۹
تعداد بازدید : ۳۸۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید