اخبار

از سرویس پیک موتوری 'تاچ سی' در مشهد رونمایی شد

از سرویس پیک موتوری 'تاچ سی' در مشهد رونمایی شد
با حضور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی ، استاندار خراسان رضوی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شورای شهر و جمعی از مسئولین اجرایی در راستای اجرای طرح تکاپو، پیک موتوری هوشمند تاچسی در مشهد مقدس راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی ، علی ربیعی وزیر کار در این مراسم اعلام کرد مشهد ظرفیت فوق العاده ای برای صنعت گردشگری پست مدرن دارد و باید شرایط به گونه ای باشد که بخش خصوصی بتواند به راحتی سرمایه خود را وارد صنعت گردشگری و دیگر بخش ها کند.

در ابتدای این مراسم مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ضمن خیرمقدم، گزارشی از اقدامات انجام شده تفاهم‌نامه طرح تکاپو که در دوازده فروردین ماه سال جاری باحضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به امضا رسید ارائه شد.
مهندس خلیلی،باتوجه به طرح تکاپو در مورد تاچ‌سی افزود: از جمله اهداف طراحی این نرم افزار ایجاد سیستمی هوشمند برای پوشش حمل و نقل درون شهری به منظور تسهیل، تسریع و شفاف سازی ارائه ی خدمات و رضایتمندی عموم مردم، است
همچنین ایجاد اشتغال برای رانندگان و رونق کسب و کار همراه با مزایای عمومی نظیر کاهش ترافیک، کاهش آلودگی محیط زیست، صرفه جویی در مصرف سوخت و ... از دیگر اهداف راه اندازی این سامانه است.

رئیس هیات مدیره تاچ سی نیز اعلام کرد شرکت حمل و نقل توس الگوریتم چیستا (تاچ سی) اخیرا بهعنوان یک شرکت دانش بنیان از سوی معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری تایید شده است.

وی اعلام کرد هم اکنون بیش از 5000 هزار نفر درسامانه تاچ سی مشغول فعالیت هستند و مطابق برنامه تا انتهای سال پیش بینی میشود این عدد به بیش از 15000 نفر برسد و تاچ سی تا کنون بالغ بر 3.5 میلیون سفر در مشهد انجام داده است.

احسان صفار خراسانی همچنین اظهار داشتشرکت حمل و نقل هوشمند ' تاچ سی ' در نظر دارد فعالیت خود را در دیگر استانهای کشور و همچنین تهران آغاز کند.و از قابلیت های رقابتی تاچ سی در مقایسه با سایر رقبا که پس از تاچ سی در مشهد فعالیت خود را آغاز نموده اند تنوع بسیار زیاد سرویس های مختلف، تعداد بالای خودروهای ناوگان این سازمان در شهر مشهد و اخذ مجوزهای رسمی از سازمان تاکسیرانی و سازمان بار شهرداری و همچنین طرح های ویژه تبلیغاتی منحصر بفرد از جمله سرویس تاچ سی گردی برشمرد.

شرکت تاچ سی اعلام کرد به مناسبت شروع به کار رسمی سرویس جدید "تاچ سی پیک" در هفته پیش رو طرح استفاده رایگان این سرویس برای مشهدی ها اجرا خواهد شد و طی آن کاربران قادر خواهند بود بدون پرداخت هزینه از سرویس جدید تاچ سی استفاده نمایند.

 

۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۰
تعداد بازدید : ۹۵۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید