اخبار

حضور پژوهشگاه در سومین کنفرانس بین المللی انقلاب چهارم صنعتی

حضور پژوهشگاه در سومین کنفرانس بین المللی انقلاب چهارم صنعتی
پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران با حضور در شورای علمی کنفرانس بین المللی انقلاب چهارم صنعتی و شرکت در نمایشگاه جانبی آن، در کنفرانس مذکور حضور داشت.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، سومین کنفرانس بین‌المللی انقلاب چهارم صنعتی و نمایشگاه جانبی آن در 22 و 23 تیرماه سال جاری در سالن همایش‌ها و طبقه اول برج میلاد با حضور سیاست‌گذاران، دانشگاهیان و اهالی صنعت و تجارت و با هدف ایجاد یک محیط تعاملی برای انتقال دانش، برگزار شد.

بنا بر این گزارش، طرح نسل پنجم شبکه موبایل و طرح اینترنت اشیاء در غرفه پژوهشگاه ارائهشد و در مورد اهداف، چشم انداز و دست آوردهای طرحهای مذکور اطلاع‌رسانی شد.

دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز شخصاً از غرفه پژوهشگاه بازدید و در مورد طرح‌های نسل پنجم و اینترنت اشیاء صحبت کردند. همچنین ایشان بر حضور پررنگ‌تر پژوهشگاه در نمایشگاه‌های آتی تأکید کرد.

شایان ذکر است غرفه پژوهشگاه بیش از 600 بازدیدکننده از بخش‌های دولتی و خصوصی داشت که با صدها نفر از آن‌ها به صورت رو در رو و از نزدیک صحبت و تعامل صورت گرفت.

از مزایای شرکت در این کنفرانس و نمایشگاه می‌توان به ایجاد تعامل با دست‌اندرکاران صنعت بخصوص انقلاب چهارم صنعتی در ایران و جهان، معرفی دستاوردهای پژوهشگاه در خصوص نسل پنچم شبکه موبایل و اینترنت اشیاء و ارتباط و اهمیت آن در انقلاب چهارم صنعتی، آشنایی و جذب توانمندی‌های همکاری دو طرفه با بخش‌های مختلف دولتی و خصوصی، و همچنین معرفی پروژه آینده طرح نسل پنجم یعنی بستر تست و آزمایشگاه 5G و جذب توجه و انگیزه در این زمینه، می‌توان اشاره کرد.

۲۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۵:۰۱
تعداد بازدید : ۲۵۰

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید