اخبار

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات از پژوهشکده مکانیک بازدیدکرد

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات از پژوهشکده مکانیک بازدیدکرد
معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از پژوهشکده مکانیک پژوهشگاه فضایی ایران در شیراز بازدید کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی  وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس برات قنبری معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه آقای علی اصغر روزگار مدیر عامل شرکت مخابرات استان فارس در روز پنج شنبه مورخ ۲۲ تیر سال‌جاری از پژوهشکده مکانیک پژوهشگاه فضایی ایران در شیراز بازدید کرد.

در این بازدید، ابتدا دکتر رحیم اقرء رئیس پژوهشکده مکانیک گزارشی از وضعیت کلی پژوهشکده و پروژه‌های خاتمه یافته و در دست اقدام ارائه نمود و توانمندی‌های موجود در این پژوهشکده را برشمرد.

دکتر اقرء همچنین به تشریح فعالیت‌های صورت گرفته در راستای تجاری سازی برخی محصولات پژوهشکده مکانیک و نیز بهینه سازی هرم نیروی انسانی در این پژوهشکده پرداخت.

پس از آن معاون، برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه مدیر عامل شرکت مخابرات استان فارس از گروه‌های پژوهشی پژوهشکده مکانیک و نیز پروژه‌های در دست اق دام شامل گروه سنجنده‌های راداری و  پروژه سار ، گروه ذخیره‌سازهای انرژی و پروژه‌های باتری، گروه حسگرهای فضایی و پروژه‌های حسگر مغناطیس، حسگر خورشید و حسگر ستاره بازدید کرد.

در این بازدید، مهندس برات قنبری معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن ابراز خوشنودی از فعالیت‌های صورت گرفته در این پژوهشکده ، بر حمایت وزارت ارتباطات در پیشبرد فعالیت‌های محصول محور تاکیدشد.

۲۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۴:۴۸
تعداد بازدید : ۹۴

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید