اخبار

حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات در چهارمین جلسه کارگروه تخصصی امور اقتصادی استان خراسان شمالی

حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات در چهارمین جلسه کارگروه تخصصی امور اقتصادی استان خراسان شمالی
چهارمین جلسه کارگروه تخصصی امور اقتصادی استان خراسان شمالی به ریاست استاندار و با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونین و مدیران دستگاههای اجرایی استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ICT خراسان شمالی،مهندس مرتضوی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در چهارمین جلسه کارگروه تخصصی امور اقتصادی استان در سال جاری که با حضور استاندار ، معاونین  و مدیران دستگاههای اجرایی برگزار شد،شرکت کردند.

استاندار خراسان شمالی بر تسریع روند تهیه طرح جامع سرمایه گذاری استان تاکید  کرده و گفتند: این طرح برای شروع هر نوع فعالیت اقتصادی به عنوان آمایش سرمایه گذاری در استان از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که این سند مناطق مستعد، ظرفیت ها و پتانسیل های منطقه را شناسایی و از ابتدای کار به عنوان نقشه ی راه در اختیار سرمایه گذاران  قرار می گیرد.

در این جلسه مصوبات جلسات گذشته،از جمله پیگیری اداره کل ICT  درخصوص برقراری اینترنت و ارتباط رادیویی گمرک منطقه و بررسی چگونگی اولویت بندی و سیاست گذاری در پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی و خدماتی، پیگیری تشکیل کمیته های ذیل کارگروه براساس بسته های 5گانه رونق تولید و اشتغال،بررسی طرح تامین سهم دولت در صندوق های حمایت بخش کشاورزی استان مطرح شد.

۲۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۸
تعداد بازدید : ۷۱

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید