اخبار

نسل جدید شبکه تلفن ثابت در استان بوشهر توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد

نسل جدید شبکه تلفن ثابت در استان بوشهر توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد
همزمان با نزدیک شدن افتتاح فاز سوم شبکه ملی اطلاعات، پروژه های شرکت صبانت در این راستا در استان بوشهر توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به صورت ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، همزمان با نزدیک شدن افتتاح فاز سوم شبکه ملی اطلاعات، پروژه های شرکت صبانت در این راستا در استان بوشهر توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به صورت ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید. در این مراسم که با حضور مدیران ارشد استانی و حوزه  ICT استان برگزار گردید نسل جدید شبکه تلفن ثابت در شهرک صنعتی بوشهر و شهر دلوار افتتاح شد.

مهندس سملیان، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر بیان کرد: از ابتدای دولت تدبیر و امید و با هماهنگی وزارت متبوع نسبت به توسعه و ایجاد زیرساختهای ارتباطی با سرمایه گذاری بخش خصوصی اقدام کرده ایم که خوشبختانه امروز یکی از این پروژه ها در شهرک صنعتی و شهر دلوار به بهره برداری رسید.

وی در ادامه اضافه کرد : یکی از نقاط قوت این پروژه، به روز بودن فناوری استفاده شده و جدید بودن آن است با این توضیح که در این ساختار علاوه بر امکان ارائه تلفن ثابت بر بستر  IP، خدمات نوین حوزه فناوری اطلاعات از جمله سلامت الکترونیکی، تلوزیون اینترنتی، آموزش الکترونیکی و ... با سرعت بسیار بالا قابل ارائه می باشد.

مهندس سملیان افزود : توسعه زیرساختهای نوین ارتباطی به گسترش و رونق سایر کسب و کارها از جمله صنایع موجود در شهرک صنعتی و صنایع رو به رشد همانند گردشگری و صنایع دستی کمک شایانی خواهد نمود. در همین راستا مقرر است این فناوری در اکثر نقاط استان با سرمایه گذاری بخش خصوصی توسعه یابد.

نسل جدید شبکه تلفن ثابت در استان بوشهر توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.  

۲۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۴
تعداد بازدید : ۱۱۶

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید