اخبار

مدیر کل ICT ایلام: استفاده از ظرفیت دفاتر ICT روستایی در توسعه اشتغال

مدیر کل ICT ایلام: استفاده از ظرفیت دفاتر ICT روستایی در توسعه اشتغال
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات ایلام در جلسه مشترک با اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی ، پست بانک ،مخابرات ، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و کارگزار رسمی طرح تکاپو شرکت داشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام ، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات ایلام، مهندس عباس بیرامی در جلسه مشترک با اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی پست بانک مخابرات سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و کارگزار رسمی طرح تکاپو ، بر  وضعیت مطلوب زیرساختهای ارتباطی در استان  تاکید کرد و گفت: توسعه 18 برابری پهنای باند دیتا استان و اتصال 240 روستای استان به اینترنت پرسرعت  از جمله  پروژه های  مهم استانی است که تحقق یافته است.

  وی  با اشاره  به نصب نرم افزار یکپارچه در همه  شعب پست بانک و دفتر ICT روستایی و وجود 107 دفتر ICT روستایی  گفت:  می توان از این ظرفیت جهت توسعه اشتغال و معرفی جاذبه های فرهنگی، گردشگری، محصولات صنایع دستی و کشاورزی مناطق روستایی استفاده  کرد و باعث خلق ثروت در مناطق روستایی  شد.

در پایان این جلسه مقرر شد در تاریخ 19/2/96 کارگاه آموزشی یکروزه با همکاری اداره کل کار و تعاون و همچنین کارگزار رسمی طرح تکاپو در استان برای کار گزاران ICT روستایی تشکیل و آموزش لازم در این زمینه ارائه شود


۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۵:۵۶
تعداد بازدید : ۸,۲۰۹

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید