اخبار

کرمی به سمت مدیر کل بازرسی شرکت ارتباطات سیار منصوب شد

تیمور کرمی برای مدت 2 سال به سمت مدیر کل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شرکت ارتباطات سیار منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، طی حکمی از سوی سید شمس الدین بربرودی ، مشاور وزیر و رئیس مرکز بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت ICT ، تیمور کرمی برای مدت 2 سال به سمت مدیر کل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شرکت ارتباطات سیار منصوب شد.
در متن این حکم آمده است :  "جناب آقای مهندس تیمور کرمی  ، با استناد به بند 1/2 بخشنامه شماره 21456/1 مورخ 14/8/84 و مفاد بخشنامه شماره 37257/1 مورخ 10/12/84 مقام محترم وزارت و پیرو هماهنگی بعمل آمده با مدیر عامل محترم شرکت ارتباطات سیار نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان درا مور مدیریتی جنابعالی را به مدت 2 سال به سمت مدیر کل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شرکت ارتباطات سیار منصوب می نمایم.
امید است در جهت تحقق اصول چهارگانه دولت شامل عدالت گستری، مهرورزی، خدمت به بندگان خداوند، پیشرفت و تعالی مادی و معنوی و همچنین نصب العین قرار دادن تقوای الهی برابر چارچوب شرح وظایف محوله جدیت و تلاش وافری را ایفا نمایید.
توفیق شمار را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اطلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله) از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم."
انتهای پیام

۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۵ ۱۳:۲۷
تعداد بازدید : ۳,۰۸۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید