اخبار

دکتر سلیمانی در هفتمین گردهمایی سراسری مدیران پست بانک:مخابرات بازار پر رونقی برای تامین منابع پست بانک است

دکتر سلیمانی در هفتمین گردهمایی سراسری مدیران پست بانک:مخابرات بازار پر رونقی برای تامین منابع پست بانک است
مخابرات و پست، بازار پر رونق و فرصت مناسبی برای تحقق اهداف پست بانک و رفع و به حداقل رساندن چالشهای آن است.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات، دکتر «محمد سلیمانی» وزیر ارتباطات و فناروی اطلاعات در مراسم هفتمین گردهمایی سراسری مدیران پست بانک کشور گفت: با توجه به همکاری های درون سازمانی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پست بانک می تواند با راهکارهای مناسب و جلب نظرات بخش مخابرات و پست به عنوان یک مشتری و یک مجموعه اقتصادی بزرگ و پویا و در یک چارچوب قانونمند از این فرصت جهت تامین منابع خود استفاده کند.
وی با اشاره به توسعه دفاتر ICT روستایی افزود: حضور در روستاها و مناطق کوچک مستلزم ریسک پذیری است زیرا در صورت کوچکترین بی توجهی، این دفاتر زیان ده می شود، اما برای جلوگیری از این امر باید با سایر بانکها مانند بانک کشاورزی هماهنگ شده و از منابع مالی آنها استفاده و خدماتی را به نیابت از آنها انجام داد.
دکتر سلیمانی همچنین کارت سوخت و بازار الکترونیک ایران را از جمله فرصت های دیگر برای پست بانک دانست و خاطرنشان کرد: از آنجا که بخش عمده ای از فعالیت های مربوط به کارت سوخت  به وزارت ارتباطات سپرده شده است، پست بانک نیز به عنوان مجموعه ای در این وزارتخانه می تواند بخش بانکی آن را در دست بگیرد.
دکتر سلیمانی یادآور شد: چالشهای پست بانک با توجه به برنامه ریزی خاص و یک هدایت مناسب نیز به فرصت تبدیل شده و نه تنها سیر نزولی نخواهد داشت بلکه منجر به رشد و توسعه پست بانک خواهد شد.

انتهای پیام

۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۵ ۱۵:۲۰
تعداد بازدید : ۲,۳۹۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید