اخبار

حضور مدیرکل ارتباطات استان کهگیلویه وبویراحمد در جلسه شورای اداری شهرستان دنا

حضور مدیرکل ارتباطات استان کهگیلویه وبویراحمد در جلسه شورای اداری شهرستان دنا
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد به همراه کارشناسان این اداره کل در جلسه شورای اداری شهرستان دنا شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد، مدیر کل ارتباطات استان در نشست شورای اداری شهرستان دنا گفت: سیاست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت یازدهم، خدمت رسانی هر چه بیشتر به نقاط محروم است.

جواد غلام پور پس از ارائه آماری از ضریب نفوذ اینترنت در سطح استان و شهرستان دنا افزود: اتصال روستاهای این شهرستان به اینترنت پرسرعت در دست اقدام است و تا کنون تعدادی از روستاهای این شهرستان به اینترنت پرسرعت متصل شده اند.

رئیس شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در پاسخ به سوال یکی از مدیران شهرستانی در خصوص نحوه نظارت محتوایی بر کاربران فضای مجازی در سطح شهرستان اظهار داشت: با توجه به دستور مقام معظم رهبری و همچنین آسیب های احتمالی فضای مجازی علی الخصوص در نقاط دورافتاده و روستاها، کارگروهی به همین منظور در ذیل شورای تأمین استان تشکیل شده است.

در این نشست فرماندار شهرستان دنا نیز ضمن خیرمقدم به میهمانان و اعضای شورای اداری شهرستان، توجه هر چه بیشتر به نقاط کمتر برخوردار را در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات خواستار شد.

عباس بهشتی روی با تأکید بر ظرفیت های شهرستان دنا علی الخصوص در بخش گردشگری، توسعه حوزه ارتباطی وفناوری اطلاعات را بستر ساز توسعه کلی شهرستان ارزیابی کرد و گفت: بدون توسعه بسترهای ارتباطی، توسعه کلی محقق نمی شود.

۱ دی ۱۳۹۵ ۱۶:۰۴
تعداد بازدید : ۴۹۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید