اخبار

مهندس توکلی: اولویت استان گیلان ، حضور شرکت‌های بومی در پروژه‌های استانی است

مهندس توکلی: اولویت استان  گیلان ، حضور شرکت‌های بومی در پروژه‌های استانی است
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان در نشست رئیس و اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان با مدیریت شعب پست‌بانک گیلان: اولویت استان حضور شرکت‌های بومی در پروژه‌های استانی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان، مهندس توکلی در دیدار رئیس و اعضای سازمان نظام صنفی و مدیریت شعب پست‌بانک استان، حضور پست بانک را به عنوان بانک تخصصی حوزه ict، نویدی برای توسعه این بخش برشمرد و عنوان نمود: اعتقاد داریم که با کمک تمام ارکان وزارت در استان شاهد رشد متوازن باشیم، که در این صورت اهداف وزارت در استان نیز با رشد مطلوبی محقق خواهد شد.

مهندس توکلی ضمن تشریح پروژه‌های قابل‌ اجرا در حوزه فناوری اطلاعات توسط فعالان بخش خصوصی در استان گیلان افزود: اولویت ما استفاده از توان و ظرفیت بخش خصوصی توانمند استان در پروژه‌های استانی است و امیدواریم با مشارکت پست‌بانک به‌عنوان بانک تخصصی حوزه ict ، این سطح تعاملات افزایش پیدا کرده و نیازها و انتظارات فعالان این بخش برآورده شود.

مدیریت شعب پست‌بانک گیلان ضمن ابراز رضایت از افزایش سطح تعاملات در سطح ارکان وزارت در استان، خاطرنشان ساخت: پست‌بانک، بانک تخصصی it و ict  کشور است و ما هم تلاش خواهیم کرد در این زمینه همکاری لازم را داشته باشیم که با توجه به حمایت‌هایی که وزارت متبوع برای تخصیص منابع برای حمایت از این بخش داشته امیدواریم بتوانیم در حد توان خود در استان حمایت‌های لازم را به عمل‌آوریم.

مهندس فداکار ضمن تأکید بر هدفمند بودن اعطای تسهیلات بانکی افزود: انتظار تعامل لازم از سوی بخش خصوصی فعال در حوزه ict با پست‌بانک داریم وتلاش کنیم تا تسهیلات در راستای تولید شغل و ثروت به کار گرفته شود.

مهندس بخشی نژاد رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان گیلان ضمن قدرشناسی از تلاش‌های به‌عمل‌آمده برای تقویت بخش خصوصی ict  در استان اظهار داشت: سپردن امور به بخش خصوصی تحت نظارت و حمایت دولت موجب پیشرفت جامعه و کشور خواهد شد.

وی عنوان نمود: تأمین سرمایه در گردش پیش‌نیاز توسعه کسب ‌وکار‌ است که با توجه به پتانسیل نیروی انسانی توانمند در استان در صورت تأمین سرمایه اولیه فعالان این حوزه، قابلیت اجرای پروژه ها در سطح ملی نیز وجود دارد.

در این جلسه امضای تفاهم نامه همکاری برای افزایش تعاملات به تصویب رسید.

۱ دی ۱۳۹۵ ۰۹:۰۳
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان |
تعداد بازدید : ۵۳۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید