اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با تولید محتوای ویدیویی استان خراسان جنوبی

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با تولید محتوای ویدیویی استان خراسان جنوبی
کارگاه آموزشی آشنایی با تولید محتوای ویدیویی با حضور جمعی از فعالان،هنرمندان و ایده پردازان حوزه تولید محتوای استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی کارگاه آموزشی آشنایی با تولید محتوای ویدیویی با حضور جمعی از فعالان،هنرمندان و ایده پردازان حوزه تولید محتوای استان توسط شرکت سیما رایان شریف برگزار گردید.‌‌  مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی در ابتدای کارگاه ضمن بیان اهمیت توسعه کسب و کارهای مبتنی  بر فناوری اطلاعات و ارتباطات در توسعه اقتصادی بیان داشت: استفاده از فناوری اطلاعات در توسعه کسب و کار علاوه بر دقت و سهولت به افزایش ارزش آفرینی کمک شایانی کرده و روحیه کارآفرینی و خلاقیت را تقویت می کند. ایشان با بیان اهمیت تولید و انتشار محتوای فاخر در فضای مجازی تصریح کرد:  فعالان حوزه هنر،علوم انسانی،ادبیات و همه حوزه های مورد نیاز جامعه با بهره مندی از ابزار فناوری اطلاعات قادرند به موثرترین تولیدکنندگان محتوا دیجیتال تبدیل شده و حاصل فکر و تلاش خود را در قالب محتوای فاخر و مبتنی بر فرهنگ ایرانی و اسلامی به مخاطبان مشتاق در فضای مجازی عرضه نمایند. وی ادامه داد:محتوا آفرینی فاخر در فضای مجازی علاوه بر جلب توجه مخاطبین روش مناسبی برای توسعه اقتصادی بوده و تولید کنندگان محتوای مفید و مناسب موفق به ایجاد کسب و کاری سودمند مبتنی بر فناوری اطلاعات شده اند.

در این کارگاه آموزشی مدیر بازاریابی شرکت دانش بنیان سیمارایان شریف موسس وب سایت تلوبیون فعال در حوزه تولید محتوای ویدیویی به صورت ویدیوکنفرانسی حضور داشت که جنبه های مختلف کسب و کارهای مختلف مبتنی بر تولید محتوای دیجیتال را برای حاضرین تشریح کرد و به سوالات آنها پاسخ داد

۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹
تعداد بازدید : ۳۵۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید