اخبار

بازدید مهندس مهری از غرفه پست در نمایشگاه الکامپ

بازدید مهندس مهری از غرفه پست در نمایشگاه الکامپ
مهندس مهری معاون وزیر، رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل از غرفه پست در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی ایران (الکامپ) بازدید کرد.
به گزارش روابط‌عمومی شرکت ملی پست، مهندس مهری، معاون وزیر،رییس هیات مدیره و مدیرعامل به همراه احمدزاده، دبیر هیات مدیره و مدیرکل دفتر مدیرعامل و ترابی مدیرکل روابط عمومی از غرفه پست در نمایشگاه الکامپ بازدید کرد.
شرکت ملی پست در نمایشگاه الکامپ امسال آخرین دستاوردها و خدمات پستی در زمینه تجارت الکترونیک، طرح ملی نشانی استاندارد مکان محور (GNAF) و رهگیری مرسولات را در معرض دید عموم قرار داده است.
مدیرعامل در ادامه همچنین از سایر غرفه‌های نمایشگاه نیز دیدن کرد و در جریان جدیدترین فعالیت های عرصه الکترونیک قرار گرفت.
شرکت ملی پست با هدف ایجاد ارتباط موثر با مردم، ایجاد فضای تعامل با سایر سازمان‌ها، تحقق دولت الکترونیکی، ترغیب و تشویق هموطنان به استفاده از فناوری‌ها در امور روزانه و رونق کسب و کار در ICT در این نمایشگاه حضوری فعال یافته است.
نمایشگاه الکامپ که با حضور بیش از 600 شرکت ایرانی و خارجی از 25 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر شده، امروز به کار خود پایان خواهد داد.
۲۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۴:۴۱
تعداد بازدید : ۹۰۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید