اخبار

جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار گردید

جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار گردید
نشست شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد با حضور مدیر کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوب و مدیران کل مجموعه وزارت ارتباطات استان در یاسوج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد، جواد غلام پور در نشست شورای مدیران مجموعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان، ضمن تبریک ولادت باسعادت پیامبر مکرم اسلام(ص) و حضرت امام صادق(ع) و ایام هفته وحدت، بر لزوم تعامل و همدلی مجموعه وزارت در استان به منظور خدمت رسانی هر چه بهتر وبیشتر به مردم شریف استان تاکید کرد.

رئیس شورای ارتباطات و فناوری اطلاعات استان افزود: به حول و قوه الهی امروز با نگاه مثبت و همگرایی همه مدیران مجموعه در استان به بالاترین سطح از تعامل وهمدلی رسیده ایم.

غلام پور با تقدیر از خدمات صورت پذیرفته توسط دستگاه های مجموعه وزارت در استان، روند توسعه کمی وکیفی در حوزه ICT استان را مثبت ارزیابی کرد و افزود: هر روز شاهد گشایش درهای بیشتری برای خدمت رسانی هستیم و لازم است با حفظ تعامل بین مجموعه به اهداف مشترک دست یابیم.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در ادامه به دستور کار این نشست اشاره کرد و از مدیران خواست گزارشی از عملکرد شاخص های ارسالی در استان ارائه شود.

این نشست با حضور مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوب، مدیر کل پست استان، مدیر کل ارتباطات زیرساخت استان، مدیریت شعب پست بانک و مدیرمخابرات منطقه استان برگزار شد.

در پایان این نشست از مدیران یاد شده تقدیر و تشکر بعمل آمد.

۲۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۲
تعداد بازدید : ۴۱۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید