اخبار

پروژه‌ی شهر هوشمند زاهدان در قالب طرح تکاپو

پروژه‌ی شهر هوشمند زاهدان در قالب طرح تکاپو
با توجه به پیگیریها و مذاکرات بعمل آمده اداره کل ارتباطات و فناوری استان بمنظور توسعه خدمات الکترونیک شهری با فناپ، شرکت مبین وان و پیشگامان کویر یزد جهت حضور در استان در راستای طراحی، پیاده سازی و اجرای شهر هوشمند شهر زاهدان در قالب طرح تکاپو، جلسه‌ای با حضور دکتر بلوچ زهی مدیر کل محترم اداره ارتباطات و فناوری استان، جناب آقای مهندس خاشی شهردار محترم زاهدان و معاونین محترم شهردار و رییس سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری زاهدان در تاریخ چهارشنبه 24/09/95 در دفتر شهردار زاهدان برگزار گردید.

 

 

در این جلسه ابتدا دکتر بلوچ زهی به معرفی ابعاد طرح تکاپو پرداخته و خواستار حمایت و همکاری دستگاه‌های استان با شرکت‌های سرمایه گذار این طرح در استان بمنظور توسعه کسب و کار و ایجاد اشتغال پایدار شدند، در ادامه جناب آقای خاشی شهردار محترم زاهدان ضمن تشکر از تلاش‌های اداره کل ارتباطات و فناوری استان ابراز رضایت و خرسندی خود را از حضور بخش خصوصی در پروژه شهر هوشمند زاهدان اعلام کردند و ادامه دادند شهرداری زاهدان از تمام توان خود در جهت تسریع  و پیشبرد اهداف این پروژه استفاده خواهد کرد.

در ادامه مقرر گردید جلسات کارشناسی این طرح با حضور کارشناسان دو سازمان برگزار و نیازسنجی‌های لازم صورت پذیرد که در همین راستا اولین جلسه کارشناسی در تاریخ 28/09/95 در محل دفتر ریاست محترم سازمان آمار و فناوری اطلاعات برگزار گردید.

همچنین شهردار زاهدان تاکید کردند،  نقاطی از شهرکه از تراکم جمعیتی بالایی برخوردارند، از چتر وای‌فای شهری برخوردار باشند و مکان این نقاط توسط شهرداری به شرکت‌های خصوصی اعلام خواهد شد. همچنین شهرداری قول مساعد همکاری جهت استفاده‌ی شرکت‌های خصوصی از دکل‌ها و زیرساخت‌های موجود سازمان را دادند.
۲۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۸
تعداد بازدید : ۶۰۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید