اخبار

بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از غرفه پژوهشگاه فضایی ایران

بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از غرفه پژوهشگاه فضایی ایران
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از غرفه پژوهشگاه فضایی ایران در هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری دیدار نمود.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فضایی ایران، دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز شنبه مورخ ۲۷ آذر با حضور در هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری از غرفه پژوهشگاه فضایی ایران بازدید نمود.
در این دیدار، دکتر حسن حدادپور رییس پژوهشگاه فضایی ایران توضیحاتی را در خصوص پروژه های  ارایه شده در این غرفه از پژوهشکده‌های این پژوهشگاه  شامل پژوهشکده سامانه های حمل و نقل فضایی، سامانه های ماهواره، مکانیک، رانشگرهای فضایی و مواد و انرژی بیان نمود.         بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از غرفه پژوهشگاه فضایی ایران
در غرفه پژوهشگاه فضایی ایران، دستاوردهای پژوهشی و فناوری حاصله در راستای ماموریت‌های این پژوهشگاه از جمله طراحی و ساخت ماهواره‌های سنجشی و مخابراتی و ناوبری و موقعیت یابی عرضه شده است.
مدل ماهواره سنجشی پارس ۱، تراستر گاز سرد، پین پولر، پیل سوختی و باتری ثانویه روی _ نقره از جمله پروژه های ارائه شده در غرفه پژوهشگاه فضایی ایران در سالن ۸ و ۹ هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری است.
خاطرنشان می سازد هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری به همت معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با حضور مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی و پارک های علم و فناوری کشور در هفته پژوهش از ۲۴ آذر تشکیل شده و تا ۲۸ آذر ادامه خواهد داشت.
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۱۴:۰۳
تعداد بازدید : ۷۷۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید