اخبار

برگزاری سومین رویداد بزرگ کارآفرینی استارتاپ استان کرمانشاه

برگزاری سومین رویداد بزرگ کارآفرینی استارتاپ استان کرمانشاه
سومین رویداد کارآفرینی استارتاپ استان کرمانشاه با رویکرد بازاریابی با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه برگزار گردید.

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، سومین رویداد کارآفرینی استارتاپ استان کرمانشاه با رویکرد بازاریابی با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و با حضور 85 نفر شرکت‌کننده از استان کرمانشاه در روزهای 24 لغایت 26 آذرماه سال 1395 برگزار گردید.

در این رویداد بزرگ مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه ضمن تقدیر از دانشگاه رازی به عنوان دبیرخانه دائمی استارتاپ استان در برگزاری رویدادهای استارتاپ گفت اصولا امروزه جوامع پیشرفته بر اقتصاد دانش بنیان و خلاق، بنا نهاده می‌شوند، بنابراین توسعه و پیشرفت روزافزون میهن عزیز اسلامی‌مان، نیازمند شرکت‌های نوپای خلاق و دانش‌بنیان است.

وی با اشاره به نقش ویژه رویدادهای استارتاپی در پیدایش و شکل‌گیری شرکت‌های دانش‌بنیان افزود: رویدادهای استارتاپ محل بروز، تمرین و ورزیدگی ایده‌ها و خلاقیت‌ها است.

لازم به ذکر است شرکت‌کنندگان در این بخش در سه حوزه ایده‌پردازی، فنی و طراحی تقسیم‌بندی شدند و افراد شرکت‌کننده در افتتاحیه رویداد استارتاپ ایده‌های خود را مطرح و  از بین 47 ایده، 10 ایده که بیشترین رای را آورند مجوز ورود به رویکرد اصلی را گرفتند.

به نقل از دبیر برگزاری رویداد کارآفرینی استارتاپ کرمانشاه نقش دبیرخانه دائمی استارتاپ دانشگاه رازی فقط برگزاری رویدادها نیست و پس از پایان رویدادها از ایده‌های برتر حمایت می‌گردد و سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان و اتاق بازرگانی کرمانشاه با کمک بلاعوض و در اختیار قراردادن فضا در اختیار ایده‌پردازان از آنان حمایت می‌کنند.

۲۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲
تعداد بازدید : ۴۹۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید